bugün

neyin kafasını yaşadığı merak edilen insandır.

yahu bunları sosyal hizmetler kurumuna sevk etseler onlar bile bakmaz iphone diyorum boru değil..
Insan gibi insandır. Ulan sırf bu tespiti yapan gavatlar yüzünden yarın gidip iPhone 5 i satıp Xperia Z alayım Ekim de de iPhone 5S alayım ! Deli etmeyin lan adamı sikkolar !!
iphone sahibi olan insanın topluma karışmaması gerekir aslında. sonuçta halkın derdinden ne anlar ki.
farkli olup htc one, xperia z, s4 kullanan insandir. iphoneseverler gibi hapis hayatı gibi bir teknolojiyi istememektedir.
gotum bile daha havali.
mantıksız düşüncenin mantıksız başlık sıçımıdır. iphone nedir bilmeden toplum olabilen insanlar var dünya üzerinde. bir derdiniz bu mu lan ? iphone sahibi insanın sosyal medyayı aktif olarak kullanıp, kendini sosyal insan yerine koymasından daha kötü bir durumda değildir bu insan. işletim sisteminden çıkamayan insanlar bütününden daha acınası değildir bu insan. 2-3 programı da eksik kullansın, fazlası olsa arşa mı değer başı ?
Demek ki neymiş kesinlikle iphone alınmayacak mış eğer boyle egoist ve saçma sapan düşüncelere yol açıyor ise iphone kullanmak (bkz: forever 3310).
Muhtemelen hayatında sahip olabildiği elle tutulur tek şeyin iphone olan yazarın manevi tatmin açısından ileri sürdüğü tartışmaya bile gerek olmayan saçma önermedir. Ne yazıkki bu iphonu satarkende iq testi yapmıyorlar yoksa onu da alamazdı ya neyse.
(#21103982)(#20910218)(#21121629)