bugün

2300 tl lik android telefonun olduğunu bilmeyen cahil söylemi.
samsung gibi güzide bir telefonun kullamayan insandır.
Özgürlük eşittir android.
iphone kullanıcısı olan kişidir ve beyaz bmw almaya yatkındır.
android zeki insan telefonudur. zeki olmayana kullanmak zor gelir aynı bu arkadaşa geldiği gibi.
acınılası telefon kullanıcısıdır. en basitinden çektiği bir fotoğrafı bluetooth ile başka birine atamaz bile. yemişim öyle telefonu. yazık lan.

sonradan gelen edit: bir şey atmak için whatsapp mıdır her ne skimsonikse, onu kullanmak zorunda mıyım? o da başka bir lanet uygulama neticede.
Steve Jobs'u zengin eden projenin destekçileridir.
Estetiği seven ve uygulamara para döken insandır.
benimdir. 2 tane orijinal 5 tane yan sanayi şarj aletim bozuldu. yan sanayileri artık tanımıyomuş ios 7 güncellemesinden sonra. müzdaribim android candır.
Iphone'nu eline almak başkadır elinde duruşunu geçtim ios sistem hayata bakış açısını değiştirir adamın elin ekranın üzerinde dans eder yeminlen her türlü app storundan istediğini bulursun Ayfon demek bile klass yani bende kullanıyorum ondan deyim dedim.
bluetooth'un ne olduğunu unutan kullanıcıdır. ancak günümüz teknolojisinde whatsapp denen bir uygulama varken resim atmak için bluetooth'a da ihtiyaç duymamaktadır.
Android zeki işi iphone ise zengin işidir.
iphone 6 'yı merakla beklemektedirler.
Çoktan ıphone 6 için Adını listeye yazdıran kullanıcıdır. Eski bir ıphone kullanıcısı olarak bir gün şarjı gidecek telefona 3000 lira verilmemeli. Sen mi şarj oluyorsun, telefon mu belli değil.

Android candır.
Nedir bu iphone kullananlara karşı nefret anlamadım hacı abiler. Ben iphone kullanıyorum diyelim atıyorum 1500 liraya almışım telefonumu, adamda 2000 tl değerinde android işletim sistemli telefon var yine iphone kullanıcısı tü kaka.
Bu işin maddi kısmı. Ne yapsın adam yolda telefonu götüne mi soksun konuşurken aen görme iphone kullandığını diye mesaj yazarken dikkat dağıtmak için amuda mı kalksın?
Telefonuyla hava atttığını zanneden tipler yok değil ama sanki kafam kadar note 3 leri, s4 leri herkes konuşup cebine atıyor amk.
Ateşli bir iphone savunucusu değilim, ben kullanıcıyım abi.
Android de bir ton virüs olduğunu her uygulama yüklediğinde virüsün telefonu olduğunu bilmeyen kullanıcı söylemi.
Dunyanun en sığ kitlesi.
turkcell kullanıcısı gibi birşey. ay ben türkselden başka hat kullanamıyoruuööööm.. öyk
Fiyat performans oranı diye bir şey duymamış insandır.
Tıp literatürüne girmiş bağımlıdır... Fan fin fon sendromu. Yazıktır dışlamayalim anlatalım onlara, teknolojik olarak yarı fiyatındaki birçok telefonla yarisamayacagini...
ben oluyorum. burada 3-5 galaxy ace depremzedesi tarafından linç edilmişiz. isteyen istediğini kullanır yargılamak size mi düşer 70 iq'nuzla?
aynı telefonu teknolojik açıdan en fazla 3 yıl elinde tutabilen kullanıcıdır.

3 yıl sonra güncellemeler ile başı fena halde derde girebilir.