bugün

Canım bana değil Siri'ye anlat.
her yerdedirler anacım soyları kesilmiyor ki illa ki belirtecek kullandığını zekasız ezikler.. kullanıyorsan bize ne, kullanmıyorsan bize ne git bir köşede sessizce kullan mal mısınız, evet mallar.. akıl fikir ihsan et bunlara yarebbim.
iphone candır, kullanamayan hevaldır.
zenginsen iphone kullanmak zaten bi halt. kaç senedir android kullanıyorum bıktım telefonların şu kafayı yemesinden. iphone alayım diyorum param yok, ne apk indirebilirsin paran yoksa ne de şarkı...
Dedi fakir.
Yahu sen burada kendi yerinde satılan fiyatın kat ve kat fazlasına alıyorsun.

O fiyatın yarısından daha az olan üretim yerlerinde tüm herkes bu telefonu alıp kullanmıyor.

Ama sen kendini havalı zannediyorsun.
kendilerini toplumda var kılabilmek için illa kendilerince oluşturdukları bir sosyal statü aracına muhtaç olmak durumunda kalan kişilerdir.

aynı özelliklerde, daha ucuz ve ha keza sağlam telefonlar da var iken ısrarla pahalısını seçmek herhangi bir olumlu gösterge değil, yalnızca aptallıktır.
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış)
https://www.youtube.com/watch?v=T4Jz2lGP7M8
iphone kullanamayan ezik bir yazar söylemidir. fakirdir, eziktir, kendini avutur asjkjdksk.
lg kullanmamıştır.
Android zamanında çok kullandım bir halta yaramıyormuş maalesef iOS iPhone geçtikten sonra oh be dünya varmış dedim.
selam androidli (:
Kullanamıyorum. Sevgilimde iphone 6 var. Kullanamıyorum. Şunu yap diyorum yapmıyor telefon geçişler değişik. Eline aldığı ürünün yarım saat içinde kullanma klavuzunu yazacak seviyede öğrenen ben bu aleti kullanamıyorum. insanoğlunun kolaycılık düşüncesinden tamamen uzakta bir dayatmacılık söz konusu. Öğrenememe de değil aslında durum. Kabullenemiyorum.
Olsa nefessiz ama yok.
Androidli bir yazarın söylemidir.
Taksitle alınan iphone ile yapılanı ayrı bir mallıktır.
henüz nokia lumia ile tanışmamış insandır.
5 sene sonra gelen düzenleme ile ileri görüşsüz bir fanboymuşum itirafını yapıyorum.
Nokia 6300 nesine yetmeyen kisiliktir. Sapanla kus avlamak icin o kadar para verilir mi ya la?
belki gerçekten bir halt olan insan.
Basit düşünceli eziktir. Amerikanın köpeği olmuştur.
(bkz: kroyum emme para bende)
sıvazlamalı telefonlardan hoşlanan eziktir.
kendisi şuan tam karşımda oturuyor onun için ıphone sadece mesajlaşmaktan ibaret yazık apple kimliği yok ezikcanın.
iphone kullanmayı bir halt zanneden kişilere sesleniyorum buradan. önyargıyla yaklaşıp korkmayın o kadar. iphone kullanmak çok basit.*