bugün

lg g2 alır. 700-1000 tl arası. güle güle kullanın.
neden? alma zorunluluğumuz mu var aq.
istihkak hale geldiği için gördükçe iğrendiğim marka.**
edit: anlatım bozukluğu giderildi.
Övünecek ve kendisini diğer insanlardan ayıracak tek niteliği telefonu olan niteliksiz insanların uygun bir kelime bulamadım ama bilmem ne yaptıkları insanlardır. Ayrıca günlük hayattaki işlerini daha uygun bir telefonla hallediyorsa ne gerek var fazlasına?
saçmalama ı phone 12 bekliyorum ben.
Istesem 2 kilo alırım ama sikindirik hevesler sarmiyo.

Üzerine fazla anlam yuklenmemesi gereken pazarlama harikası.
ben büyük telefon sevmiyorum o sebepten almam. 5var şu an 5se alıp yoluma devam ederim aga. hayır istesem 10 alırım ama napıcan işde ruhumuz fakir amk.
cebimiz zengin olsa nolur.
Anasının babasının parasıyla hayatında telefon yüzü gören görgüsüz hırpo beyanıdır. Kendi paranızla bir şey alın desem ekmek alacak bile durumları yoktur. Eğer bu hareketi yapan bir çocuk değilse zaten işte o zaman gerçekten üzülürüm. Burda aldığı telefonu sergileyecek kadar zavallı ve beni görün artık burdayım bende yaşıyorum hallerine üzülürüm.
troll sıçmığı.
ezik olarak kalmayı tercih ediyorum. ayranı yok içmeye tahtaveranla gider ..... biliyon mu?
"almayacak olan zekiler"dir onun aslı sen yanlış biliyosun. kapitalizme göt veren götverenler anlamaz.
200 liralik dandik samsung telefonlari kullanmaya devam edecek olan eziklerdir.

ulan bunlarda insanim diye geziyor ya ortalikta...
görsel

Daha kutusundan bile acmaya kiyamadigim iphone 7 im ile selam ettigim eziklerdir.
iphone almaya gidecegi magazanin mal kabul kapisindan giris yapacak olan yazar beyani.
Mal beyanı. Bu saatte ne bu amk git yat.
sikimsonik samsung telefonlar ile gezmeye devam edecek eziklerdir.

millet 3567534 taksitle iphone aliyor ya diye kendilerini masturbasyon yaparak tatmin etmeye devam edecekler. hayir hickimse de demiyor ki ben taksitle bile iphone alamiyorum diye. ondan bahseden hic yok tabi.

http://galeri.uludagsozlu...cak-olan-ezikler-1184338/