bugün

hayat kısa, kuşlar uçuyor...
Melis az önce burdaydı..Dönmedimi lan daha...
intihar etme melis in.
o canı kendin elde etmedin ki kendin sonunu getiresin. Allahın verdiği can çok tatlıdır. Allaha verilecek hesap büyük unutma.
la vita e bella .
Intihar etmenin gerektiği bir neden olabilir.
Evet, intihar etmek gerekmektedir. Zira bu hayatı insan beyni ancak kendi kendinin kapasitesini küçültüp, kendini uyuşturarak kaldırabilir.

Işte bu yapıya isyan olarak intihar "etmemelisin ".

Yaşamalı ve senin intihar etmeni gerektiren her şeye karşı isyan etmelisin. Ve aslında intihar etmemek en büyük isyandır bu durumda.
melise mi isyan edeyim, ben ona kıyamam ki!
Besmele cekmek varken neden intihar kardesim..
kimse senden değerli değildir.
çünkü sadece tek bir hayatın var ve bu şansı sonuna kadar değerlendirmen gerekiyor. ister dini bakış açısına sahip ol ister tam tersi en iyi ihtimalle elinde 70-80 yıl arası bir süre var tadını çıkaracaksın hedefe uygun yaşayacaksın. Zaten ölecen la intihar edip koşmaya ne gerek var sen keyfine bak o gelecek zaten bi ara.
burada intihar et diyenler var s.kimizde olmayacaksın diyenler var dalga geçenler var ne zamandan beri bu kadar acımasız bu kadar kötü oldunuz be.Yazıklar olsun yazıklar olsun hepinize.Yok biri melis buradaydı gelmedi mi yazmşı.terbiyesizlik ahlaksızlık.şerefsizliktir bu yaptığınız.belki adam gerçekten intiharı düüşünüyor..Eğer bbu adam intihar ederse sorumlusu sizlersiniz.Bunu buna iten birazcık daha sürükleyen sizlersiniz.Sonra ölünce bir de utanmadan allah rahmet eyllesin dersiniz.Yazıklar olsun be size yazıklar olsun.Sizi gördükçe insanlığımdan utanıyorum.insanlıktan tiksiniyorum
Etmekte sıkıntı be kardeş kalkacan şimdi muslugu açacan küvete girecen kafanı içine daldıracan olmayacak bileklerini kesecen bu sefer mutfaga git ekmek bıçagını al yani yorucu iş ben anlatırken yoruld...
Binlerce sperm arasından birinci gelmeyi başarmış birisi neden intihar etsin ?
ölümden sonra hayat yok.
memlekette melis'ten bol ne var hacı sigdiret sana melis mi yok ya...

şaka bi yana sakın intihar felan edeyim deme! yazıktır, günahtır ya.

mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler düsturuna inan.

dua et...
sebep yok hadi biz yolu tıkamayalım.
ruhunu öldür, bedenin için beklemede kal. Unutma ki, ruhun için hayat öpücüğü bir gün gelecektir.
Hala yaşıyor olman. Zaten bir gün öleceksin ne diye yırtınıyorsun önden gitmek için madalya mı takacaklar.
Geber amk melisi sen olunce ben duzerim al sana yasamak icin sebeb.
hayat sevince her şeye rağmen güzel.

her şeyi geçtim melis'le olan güzel anılarını yaşatmak için yaşa lan!

iki gerekli ve yeterli sebepler, entry yukarıda.
Lezbiyen ya da gay ol. %100 çalışıyor. Böylece hayata bakışın değişir. En azından aşkım sevmiyor, terk etti!! Deyip intahar etmezsin.
şu an eminim ki yirmi yaşından küçüksün ve o yaşlarda insanlar karamsardır ama ileriki yaşlarda hayatın güzel yönlerinin daha çok olduğunu görürsün.
belki de dünyanın sana ihtiyacı vardır, kalıp bir şeyler yapmak en mantıklısıdır.
Ben olsam usenirdim.
(bkz: tohumuna para mı saydım)