bugün

müzik kartellerinin ibret-i alem için seçtikleri kadındır. muhtemelen işin arka yüzünde bir anlaşma vardır. hani, 'sen bu cezayı kabullen biz tahsil etmeyelim, istediğin kadar da albüm senindir' türünden. esasen onlar da biliyor ki aşısı olmayan bir salgındır internet ve ne yapılırsa yapılsın kayıt dışılık hep bir adım önde olacaktır.
komik bir ceza odeyen kadındır. zira o parayla indirdigi sarkıların sanatcılarını kendine usak olarak tutabilir, masaj yaptırabilir ve evinde konser vermelerini saglayabilirdi.
kaynak yeni şafak geçiniz.**
yalan söyleyerek alacağı cezanın 3 mislini alan kadındır.Şayet Türkiyede böyle bir uygulama olsa topluca hapsi boylucağımız kesindir.
-ben mi yok valla hep orjinal cd alırım.

(bkz: yalan yere yemin etmek)
bir zamanlar sanatçıların (her sanat dalıyla bir şekilde ilgilenen,uğraşanlara sanatçı deme gafletimizin kavramsal bir kimlik kazanmasından ötürü sanatçı dedim.aksi takdirde kıçımın sanatçıları demekteyim kendilerine)albümleri çıkmadan korsancılarla anlaşma yaptıklarını ve albümlerini piyasaya sürmeden korsanlarını yaptırdıkları bunun karşılığında da korsancı (bence korsan olmalı,gerçi şimdiye dek omuzlarında papağan ve kaval kemiklerinin görevini bir kazma sapına yaptırdıklarını görmedik ama)ağabeylerden para aldıklarını duymuştum.bunu söyleyen arkadaşım sözüne güvenilir biriydi de burada deşifre edip utandırmak istemiyorum.yaa böyleymiş piyasa..yani, ne de olsa bu ibneler bi şekilde korsanı yapacaklar ,bari şimdiden bir kaç kuruş koparalım da albümü piyasaya sürdükten sonra da allah ne verdiyse mantığıyla hareket edip kıçın bir yarısını böyle dahiyane bir metodla kurtarmaya çalışıyorlar türkiye sanatçıları..ben de bu adam ne zaman kaset (kaset diyorum,çok nostaljik oldu) çıkardı diyordum her korsan insanlarına baktığım zaman.ama buradan deniz kuvvetlerine seslenmek isti...
http://edition.cnn.com/20...dex.html?iref=mpstoryview

yazık lan.