bugün

internette gerçek aşk bulabileceğine inanan, saftiriks, duygusal, beyin lobları yeterince gelişmemiş biraz da abaza olan maldır.
"google her seyi buluyo" cumlesini yanliş yorumlayan insan türüdür.
gercekten maldir! lan gercek hayatta bile bir insanin sana kar$i ne kadar samimi oldugundan emin olamazken sen neyine guveniyorsun da internetten sevgili yapiyorsun a beyinsiz?!
Bugün karşıma çıkan olay. connected2.me'yi çoğunuz bilirsiniz. Bilmeyenler için kısa özet geçeyim; anonim olarak size mesaj atabiliyorlar. Gündüz vakti yani 07:20 sıralarında bana bir mesaj geldi. Mesajda kısaca benimle sevgili olmak isteyen bir kızın yazıları vardı. Kızı tamıyorum etmiyorum. Neden o beni tanımıyor. Bende hadi okeyledim. Olalım gibisinden mesajlar yazmaya başladım. Staja gidecekmiş. Akşam konuşuruz mesaj atacağım dedi. Bende tamam bekleyeceğim hay hay, merak ettim seni de diye cevapladım. Saat 22:20 sıralarında kızdan mesaj geldi. "Hiç takmamışsın beni kafana baksana hiç sormuyorsun." Dedi. Aynı bu şekildeydi evet. Hem akşam konuşuruz sana ben mesaj atacağım diyen o, hemde kızan, trip atan o. Her neyse bende dediğim gibi bekledim dedim seni. Daha sonra cevap gelmedi büyük ihtimalle uyudu. Uygulama mesaj kaydetmediği için burasına kadar yazdım. 2 Mesaj içinde fotoğrafını atıyorum belki salladığımı düşünen yazarlar olur diye. Asıl konuya geleceğim bunlar açıklama.

(img:#920010)

Fotoğrafı gördüğünüz gibi böyle son bulmuş durumda cevap gelirse tekrar entry yazarım.

Asıl konu şu: Bu gerizekalı internetten sevgili arıyor. Lan mal hadi sanal sex falan yaparsın fantezi hesabı. Eyvallah. Ama internetten sevgili bulmak kadar gerizekalıca bir olay yok. Hadi tamam sokaktan tanışıyorsunuz. internetten mesajlaşırsınız yine eyvallah. Ama tanımadığın bir insana sevgili olalım demek ne demek? Ya karşındaki insan ben olmasaydımda bir katil, bir kötü insan olsaydı ne olacaktı? Sen nasıl bu kadar kolay güvenebiliyorsun? Ya buluşsa bu kız birileriyle ya tecavüz etseler? Sonra ailesi ağlasa perişan olsalar güzel mi olur arkadaşlar?

Bu kızın peşini bırakmayacağım. Tekrar bana geri dönsün burada yazdıklarımı aynı kelime kelime anlatacağım ona.
Yalnızlıktan ölüyor olan insandır. Muhtemelen utangaç, özgüveni düşük bir insandır. insanlara yaklaşmaya korkar. Bari hiç temas kurmadan yani reel anlamda, bi tanımaya biriyle biraz yakınlaşmaya çalışayım der. Özgüven aşılamaya çalışır kendine.

Garipsemediğim olaydır. internette biriyle tanışmak artık Çeşme başında kız görmek gibidir. Onun bunun durumundan değil, sadece değişen Zamandan söz ediyorum.