bugün

evlilik arifesindedir...
erkek arkadaşı yasaklamıştır. nası bi kızsa o da!
internetteki saçma sapan ortamdan sıkılmıştır.
o kız, internetle tüm bağını kopardığı için cevap veremeyecektir.
yüksek lisans için mülakat sınavına çalışıyordur.
net.
bir adet erkeğe kendini gösterme peşindedir . adam merak edicek ne oldu buna acaba faalan arıcak kapısına gidicek hesapları yapar .gizem veriyo aklınca olaya. zeki olduğıunu sanan salak.
bir kaç gün önce yaptığım ve arkadaşlarımın inatla açıklama beklediği durumdur.söyleyememekle beraber.çok zaman alıyor vs. diyerek geçiştirsem de burdan söylüyorum.hepinizden ölesiye sıkıldım !!! oh be rahatladım.
özlemek, çünkü tekrar dönecektir, böyle bir durum pek mümkün değildir. sigarayı bırakmaya çalışan bir nikotin bağımlısı gibidir.
biraz sanal ortamdan uzaklaşmak istemiştir ama muhakkak geri dönecektir. Çünkü netsiz yapılmaz be kardeşim
evlenmek için bulduğu gavatı ürkütmek istemeyen sürtüğün, eski pompacıları tarafından ulaşılmak istememesidir. bir kaç yıl sonra yeni soy adıyla yeni profil oluşturduktan sonra, hz mevlana sözleri, ayetler, iman, namaz, hadis din mevzulu paylaşımlarla geri dönüş yapar. sanki emdirdiği gömdürdüğü günler çok uzakta kalmıştır. malesef böyledir. istisnası yok denecek kadar azdır. kapıyorsun niye açıyorsun, madem açacaksın ne bok yemeye kapatıyorsun. sonrada sıkıldım falan palavralar palavralar.
Teknolojinin belli bir müddet sonra beyni uyuşturduğunu, sanal ortamda kurulan ilişkilerin samimiyetlerinin göreceli olduğunu çözmüş kızımızdır. Mutluluklar diliyoruz efendim.
merak edilendir . nasıl yaptı acaba?
popüler olmak için internete ihtiyacım yok mesajı vermeye çalışan ergen kız olabilir. ertesi gün tüm arkadaşları ne olduğunu soracak ve o da belki ağlayacak, kendini acındıracak ve 'bu hayattan bıktım' diyecektir. bunun üzerine tuvalette ağlayan kızları teselli etme ekibi devreye girecektir.
artık dünya evine girmeye kendini hazırlamaya başlamıştır, cookielerini temizlemekle ilk adımını atmıştır.