1. .
  Türkiye'ye internetin gelişinin yıldönümünü de kapsayan internet haftası. bu sene 10-23 Nisan tarihlari arasında kutlanacak. Türkiye interneti 13. yaşını kutluyormuş. yaşasın internet. * *
  1 ... janjan
 2. .
  60'a yakın ilde 500'ü aşan etkinliklere devlet büyüklerimizin de katılacağı hafta. ancak garip olan sanırım çoğu devlet büyüğümüz internet haftası değil de vergi haftasının veya zam haftasının kutlanacağını zannediyor. yoksa ne işleri var orda.
  2 ... janjan
 3. .
  dünyanin medeni ülkelerinde telekomünikasyondaki serbest rekabet ve özel istirakler sayesinde insanlar ayda toplam yaklasik 30 ytl'ye (almanya : aylik sabit hat ücreti-17 eur, sinirsiz tarife-5 eur.) sinirsiz gercek(!) 1 mbps'lik baglanti alabilirken burada ayni fiyata 3 gb limitli tarifeyle 512 kbps'lik baglanti alinabiliyorken neyi kutluyorlar? dedirten hafta.
  1 ... aftermath
 4. .
  http://www.internethaftasi.org.tr/hafta06/ adresinden ulaşılabilen ve türkiye'de sembolik olarak kutlanan hafta.
  adsl in her eve girmis olmasi
  1 ... laedri
 5. .
  2015 versiyonu 6 nisan-19 nisan arasında yapılacak organizasyon.

  eski çalıştığım işyeri (yaklaşık 4-5 sene evvel) buna ayrı bir özen gösterirdi, devamlı bu hafta içindeki etkinliklere katılırdık, şimdi facebook t bir arkadaşımın paylaşması ile anılarım canlandı, şimdi pek ilgim olmasa da ilgilenenler için paylaşmak istedim;

  http://www.internethaftasi.org.tr/hafta15/

  bu da logosu: internet haftasi
  1 ... alikula
 6. .
  dün resmen başlamasına rağmen hala resmi sitesi hazır olmayan organizasyon.

  http://www.internethaftasi.org.tr/hafta15/

  daha önceki senelerde 1 ay öncesinden site yayına girerdi. bu konuda etkinlik te çok fazla yok, ya organizatörler bu sene çok gevşek davrandılar yada artık bu internet haftası mevzusu çok da sallanmıyor.

  aslında şimdi bugünlerde buna sahip çıkmak gerekiyor.
  1 ... alikula