bugün

eski model cep telefonu kullanan insandır.
akıllı telefonu olmayan insandır.
Kendisinii snapchate adamistir da ondan.
düzgün insandır. adam gibi adamdır. özenti veya ergen değildir. gösteriş budalası soytarı görmemiş görgüsüz olmayan kendini sergileyip beğendirme kaygısı taşımayan kendine güvenen sağlam ve dik duruşlu bir insandır. kendisini burdan tüm kalbi duygularımla sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
instagram kullanmanın amacını sadece karı kız fotoğrafı beğenmek,filtreli fotoğraf koymak,kendisini millete beğendirmek sanan insandır.vakti olmayıp,ilgisinide çekmemiş olabilir.
Mütevazı kişilerdir, sabırlılardır,sabırlı çünkü herkes foto atarken sabretmek erdemlilerin işidir bence .
benimdir sadece aktif olarak sözlüğü kullanıyorum ha bi de facebook hesabım vardır onu da arada bir aydan aya kullanıyorum.
Muhtemelen çirkindir.
akıllı telefonu olmayan insandır.
instagramsız bir hayat mı kendisi bende her ne kadar bağımlılık yaratmış olsada ve en çok kullandığım uygulamaların başında gelsede olmasa da yaşarım diye tahmin ediyorum sonuçta bi uludağ sözlük değil dimi yani.
ben kullanmıyorum neden fotoğraf yüklemek için özel bir sosyal site açmışlar ki zaten halihazırda bütün sosyal medya sitelerine foto yüklüyoruz tahta olarak gördüğüm sitedir. havadır o hava kıçınızdan elemen uydurmayın.
Benim var ama stalker yapmak için kullaniyorum. Orda foto paylaşacak kadar boş beleş değilim.
kim like'ladı şunuda millete gösteriyim kaç like aldı diye ego kovalamayan komplekssiz insandır. Daha önemli işlerle uğraşır.
Mal insandır. instagramın facebook twitter dan daha kullanışlı olduğunu bilmez.

ccc instagram ccc.
1 ay önce bendim. Sonra gittim mal gibi sınav arifesinde instagram açtım.
benim bu facebook hesabımıda kapattım kafam rahat.
şahsımdır. feysbukum da yok.
bir sözlük bir tivitır. gündem takip edeyim diye.
instagram uygulamasını kullanan bazı mallar tarafından ''huee ezük haberi yok maaal, çirkin '' vb. gibi laflar söylenen insandır. O ne güzel insandır kullanmadığı için. Herhangi bir ''sosyal medya'' mecrasında bulunmayabilir. bugüne kadar eksikliğini hissetmeye de bilir. kullanmayan fotojenik değilmiş ya lan bak görüyor musun ? canım ya *
yakın zamanda ben olmakla beraber açtığım halde de kullanmıyorum.
ne övünülecek ne de eleştirilecek insandır. ben de kullanmıyorum ama kimsenin yanında ben instagram kullanmıyorum yeaa diye artistlik yapmıyorum. ayrıca sürekli fotoğraf çekip insanlara gösterme çabasını da bir türlü anlayamıyorum. neyse. yine en iyisini siz bilirsiniz tabi ama fotoğraf çekmeyi bırakıp o anı yaşamaya bakın biraz.
benim. facebook da yok twitter da yok. hiç bir sosyal medya hesabım yok. eskiden vardı ama sildim hepsini. açıkcası rahat ettim. ekşi ve burası hariç tabi.
Gülmeyi bile başaramayan insanın fotoğraf çekip insanlara sunmak istememesindendir. Benim o.
Diğerleri gibi bunuda kullanmam evet, çok da mutluyum, kimsenin sanalda yaşadığı hayatı merak etmedim. whatsapp iletişim adına yetiyorda artıyor.
doğrusunu yapan insandır, hiç de çağdışı değildir. beğenilme kaygısına ihtiyacı yoktur. takipçi kasarak popi olma hayalleri kurmaz ve en önemlisi de özel hayatını gerçek anlamda özel olarak yaşamaktadır. ''#starbucksta #kankitolarla #qahve #qeyf .d'' gibi hayatından lüzumsuz paylaşımlarda bulunmaz.
sosyal medyayı sonuna kadar sömürmeyen insandır.

geçen hafta arkadaşıma instagram ne diye sormamla bu grupta olduğumu anladım, facebook ve whatsapp kullanıyorum arada twitter'a giriyorum. e yeter!