bugün

Hic acma ihtiyaci bile hissetmedim.
ne instagram ne twitter. kafa o kadar rahat
yaşadığı anın sadece tadına varan bunları birilerine göstermek istemeyen, sahip olduğu güzellikleri kimseyle paylaşmaya ihtiyaç duymayan, sanal dünyada gelen beğenilerin kendisine sahte ve anlık mutluluklar getirdiğini bilen erkektir.

kullanan erkekler ya da kadınlar tam aksini yaşar demiyorum ama sosyal medyaya düşkün bir çok kişi de mevcut malesef.
Yobazdır,çağa ayak uyduramamıştır.
niye kullanayım yahu? bedenimi çekip sahte pozlar çekip insanların önüne neden koyayım?
yalnız bu seksist tavırlarla bir yere varamayız.

bana boş geliyor açıkçası. fikir paylaşmaya evet ancak kendimi çekip foto atmaya, veya boş kimsenin sikinde olmayan özel yaşantımdan kesitler sunmaya hayır.
Hakkında bu kadar enty girilince öldü sandığım.

Sıradan bir erkektir. Hiç sosyla medya kullanmıyorsa genel de capslerden vs komik şeylerden pek haberi olmaz o yüzden de sıkıcıdır.

Sözlükte paylaşılan çoğu komikli capsi 2 hafta önce instagramdan yada twitterdan görmüş oluyorum ben şahsen zaten.

Sözlük erkekleri de hiç boşuna büyük başarı gibi bahsetmesin. Sözlük kullanmak instagram kullanmaktan daha beter bence.
Benim ya. Fotoğraflarımı kimse beğenmez gibi geliyor valla ne yalan söyliyim. Çoğu arkadaşım niye yok diyor aslında. Ben de bana göre değil diyorum. Aslında tabii ki açmak istiyorum ama dediğim gibi. Birde şu beğeni sayısına falan takarım ben. Kaygı bozuklluğum da var. Böyle şeylere kafa yorduğumda üzülüyorum. Kısacası bazen mutlu etse de çoğu zaman mutsuz eder gibi geliyor.
onu anlıyorum..bir instagramzede olarak..
Soğuk espri anlayışı farklı ilginç biridir.
Erkektir.
Sevgilisini memnun eden erkektir.
Benimdir. Hic kullanmadim. Facebook’a bile nadiren giriyorum. En fazla sozlukte bakiniyorum bazen. Onda da bes para etmez sacma salak basliklar oldugu icin, yakinda birakacagim zaten.
bu instagramı karı kız düşürmek harici bir amaçla kullanan adam ağır maldır. çünkü instagram iyi ve kötü malların görücüye çıktığı tam bir pazar yeri gibi. tamamen seks partneri bulmak üzerine yapılmış bir uygulama. bunun harici kullanmak bence işsizlik, çünkü çok vakit öldüren bir şey.

bu sebepten ben instagram sildim, çok ahım şahım bir tipim olmadığı ya da işi bilmediğim için karı kız düşmüyor bana. düşürene saygı duyuyorum. onun dışında kullanmak anlamsız.
gelecekteki cocuklarımin babasının ozelliklerinden biridir.
Gereksiz buluyordur.
Tebrik ettiğim erkektir, kullanmayın uzak durun.
Anı yasiyorum.
Otumu bokumu paylasacak biri degilim.
Ucuz insanlar kendini pazarlar.
Bizzat kendisiyimdir ve bu durumdan keyif alıyorum.
bir süre öncesine kadar bendim. çok gereksiz bulurdum. Sonra kullanmaya başladım ve gördüm ki ne varlığı birşey ifade ediyor ne yokluğu.
Fotoğraf yüklemek yerine milleti stalklamak için kulanıyordum bugüne kadar. Bugün bir Sony lens aldım ki artık her şeyin fotoğrafını çekip beğeni kasıcam.
snapchat kullanıp saçmaladığı fotoğrafların 24 saat sonra silindiğini bilen erkektir. gerçi diğer uygulamalarda da var artık ama olsun.
instagram yerine de facebook var işte ya aynı şey.
Kızların rüyalarını süsleyecek derecede yakışıklı ancak aklı, fikri, zikri herhangi bir amaca hizmet etmeyen varsa şayet tek amacı gereksiz artistik hareketlerle kendi kadar amaçsız kızlara hava atmak olan erkeklerin 10-0 önünde olan erkektir. Candır.
çirkinim. Kullanmıyorum. Mutluyum.
Benimdir. Neslimiz tükenme tehlikesiyle karşı karşıyadır.
Niye yaşadığı merak edilen erkek. Yahu senin daha 560 takipçin bile yok nasıl hayatta kalıyorsun merak ediyorum açıkçası.