bugün

görsel
o kadar insan mal bir siz akilliniz he amk he.
Çoğu zaman eğlenmek, video ve capslere bakmak için kullandığım sosyal medya platformu.

illa birilerini tavlamak için mi kullanmak gerekiyor? Stres atmak, vakit geçirmek için de kullanılabilir gayet güzel şekilde.
onu ölçmek için filtre var instagramda. kafanda dönüyor iq testi bi şey çıkıyor işte.
Bugün de sözlük sayesinde gerizekalı olduğumuzu öğrendik çok şükür.
Aynı ürünün yazılısını kullanmakla zekâ seviyemiz hortlamıştır; çok şükür.
Amaç güzel kızlara bakıp azmak mı anlayamıyorum. Sığ yüzeysel cahil kişiler dışında ünlü olmayan biri kullanmamalı.
bi sosyal medya mecrasına üye olmakla zeka seviyesi ölçülmez. misal ben paylaşacak güzel fotom olmadığı için kullanamıyorum, içler acısı..
düşük olabilir, örnek olarak kendimi verebilirim.

ama instagram kullanmayınca hadron falan mı çarpıştırıyorsunuz, ara geçiş fosilleri mi araştırıyorsunuz, külliyat mı deviriyorsunuz anlamadım ki iq. bir şekersiz içme edebiyatını bir de şu instagram rereröyü anlayamadım.
Kullanıldığı amaç önemli diyoruz da buna bile gerek yok iki güzel fotoğraf göreceksin diye bir dünya boş içerikle karşılaşıyorsun.
Ama illa kullanacağım derseniz de bazı ufak tefek adımlarla bunun önüne bir nebze geçilebilir.
Sözlükteki, instagram kullanmayarak bilime büyük katkıları olan einsteinlar kadar yüksek olmasa gerek. Dil çıkarıp kahkaha atan surat.
arkadaşım instagram kişinin gerçek dünyaya açılan penceresi derdi. şaka maka kadınları etkilemek istiyorsanız bu şeyi iyi kullanmalısınız. çünkü devir para ve dış görünüş devri.