bugün

Mantığını kesinlikle anlayamadığım avam davranış. Subhuman diye bunlara mı diyorduk?
gayet normal bir şey kimsenin hayatına kimse karışamaz ben bu şekil video atarım başkası pompa yaparken video atar benim yorumlamam bu kadar.
"trafikte sıkılmaca" temalı oluyor büyük çoğunluğu, teyp çekme hastalığı nedir arkadaş?

saçma sapan hareketler bütünü.
yuksek ses bir muzik, aksam saatleri, komsunun 116'sı vs vs.

klisedir.
kızların araba talebine kendi araba arzı ile cevap veren piç berkcan eylemi.
Artık kızların da yaptığı görgüsüzlük eylemidir.
instagramı snapchatle karıştırmaktır. Gerçi oraya da atmayın. Başka yere de atmayın... içimiz dışımız bu videolar oldu yahu...
uzun zamandan beri görülmeyen hadise. hortlatmayın şu başlıkları çocuklar , gelmesinler tekrar aramıza bu insanlar. n'olur lan.
''berkecan beni gezdiriyoo ''

açıklaması olan videolardır.
arabamız var oley bak şarkı da dinleyebiliyoruz.Otobüsle gezen sizler anlamazsınız tabii demek isteyen insanların paylaşımları genelde böyle oluyor...
instagram da item boyutundaki vazgeçilmez uygulama.
ergen olma ihtimali %1500'dür.
Azıcık direksiyon azıcık trafik dur azıcık da radyo görünsün, haah şimdi oldu.
yüz görünmez. direksiyon yüksek sesle müzik ve hız göstergesi gözükür. 'eğleniyorum ben bak arabam da var ahaha' deme şeklidir. kıro apaçi falan her terim uygundur bunlara.
Instagramda çok tanık olduğum ama hiç yapmadığım birşey..
1 - 2 defa neyse de aşırısı bayağılıktan öte değil.

not: fakirler ölsün.
giden arabası olduğunu gösterten video.
Bir diğer versiyonu olarak direksiyon başında direksiyonun fotoğrafının atılması garip bi gösterm iş merakı bi de mesela bunu yapan insan kendi parasıyla aldıysa o arabayı bi nebze hak veriyorum diyorum ego sonuçta bi şeyleri ispatlama çabası lakin baba parasıyla alınmış şahıs arabası hiç bi anlam ifade etmiyor başarı bile göstermiyor daha çok başkasının aldığı arabayı kullanma ezikliği ve gösteriş merakı.
Son ses müzik sesi olur bir de. Bizim arabamız var mesajı verilir.

Trafikte tıkılıp bunu da "off yine trafik bitmiyo" tarzı paylaşımlar da vardır. Burda da ana düşünce arabam var hannnyy, araba sürüyorum, ben sürüyorum, "ben", mesajını vermektir.
Snapte bile bu videoları eleştirirken instagramda görmek pek hoş olmuyor. Bide bunların müzik son ses direksiyona gider yapan tipleri var kekoluktan ölceksiniz canım arkadaşlarım.
Hava atmak demektir. Evet.
Görgüsüzlükte vizyonsuzluğun dibidir.
Arabayla rutin video çekenler yine neyse.

Ama gittikçe tehlikeli bir hal almaya başladı.
Drift çekmeler, makas atmalar, hız yapmalar, kendilerinden haberi olmayan arabalarla vs videoları çekip atmalar.

Benim araç sıkıntılı olduğu için babamın focusla işe gittim.
Bir Scirocco ile Tofaş Toto kadar caddede hız yapıp makas atıyor.

Tofaş bana attı, daha doğrusu atamadı.
Ben bu vurmasın diye refüje çıkacaktım. Ama fark ettim video çekiyorlar.

Bir de benim külüstür olsa sorun yok, araba benim değil. Babamın.
Sikerim tofaşını, sciroccosunu dedim.

ikisini de solladım. Caddenin ortasına iki şeridide kapatacak şekilde çektim aracı durdurdum trafiği.

Kapıyı açtım.
Biri inse, korna çalsa döverdim herhalde. Ben öyle yapınca onlar da korktu, uslu uslu bekleyip akıllandılar.

Focustan ayar yemek diye de atın lan o videoyu.