bugün

bonzai icildiginde.
alkolün fazla kaçırıldığı anlar.

-seviyorum ulan sizi. dostlarım benim bee gerçek dostlarım..
+dön la bi götünü aç bakalım bi neye benziyo
-oo buyur karrrrrdeşim seni mi kırıcam sikedebilirsin keyfine bak.
+yok olum sikilir mi olmaz yakışmaz.
-yaaauuv sik. ben canımı veririm dostlarım için be. bak sikmezsen ayıp edersin.
kalabalık bir ortamda en sessiz anda gaz çıkarmaktır.
tuvalet kağıdının bittiğini tuvalletteyken fark etmek.
En sevdigin sarkiyi sigara esliginde dinlediginde.
sevdiğin kişi ile konuşurken. şahsımca tabii.
Onu bir çocuk gibi öptügum vakit.
uyanmaya çalışılan o birkaç dakikalık zaman dilimi, hani yatağın kenarına kıyın kıyın oturursun.
Boşalma ani, o anda olabilecek olumsuz bir durum kalıcı hasarlar dogurabilir
sevdiğini ebediyyen katbettiğini öğrendiği andır.
Şu an...

Neyim var neyim yoksa bıraktım... Çok gerilerde... Kaldılar.. Sonunu Bile bile yapayanızlığa koşulsuzca, belki de şuursuzca daldım... Sonra kendi ölüm fermanımı dört bir yana saldım... Bekliyorum.. Altımdaki sehpanın ayaklanıp, onun da artık çekip gitmesini... Gitmiyor... Ayakları kangren olmuş...
Kanatlarına gökten haciz gelmiş bir melek gibi bekliyorum öylece... Burada... Öylesine üşüdüm... Korktum... Çekindim... Yoruldum... Yordum... Ve öylesine susadım ki... Korkuyorum... Acımasız bir katil gibi, kendi şahdamarımı kesip, kendi kanımda, kana kana boğulacağım günü...

Aşk hepimiz için hep yalnızlık, acı ve elem. sadece onlar birbirini bulabildi... Adem ve havva... Toprak ve kan.
Okulda kapı açık işediyseniz bilirsiniz. Grubun fırlamadı enseye şaplak göte parmak atar mecbur bakarsınız. El kol sidik, ıyyy. Sürün üstüne, it!
uyuduğu andır.
Boşalma anı.
Gece Banyodayken, saç sakal şampuana bulanmışken, elektiklerin gitmesi ve aynı anda suyun kesilmesi ve de evde yardım edebilecek kimsenin olmaması.*

böyle de bir senaryo da var tabi.
kokaini çektikten sonraki bir kaç saat.
sevgiliyle fantezi yapıcam diye alınan kelepçeler ile yatağa el ve ayaklarla kelepçelendikten sonra sevgilinin birden, nerden çıktığı belli olmayan tırtıklı vibratörü çalıştırdığı andır.
insanın cehenneme gittiği andır.
sevdiği kişinin acı çektiğini gördüğü andır.
birine aşık olduğu andır. o an ne gelirse gelsin karşılık veremez.
uyurken olsa gerek.
Bi pink floyd yahut quenn... Dinlerkenki halidir
insanlıkla ilgili tüm ümitlerinin bittiği yaşama tutunmanı sağlayacak hayallerinin ve ulaşmaya yüreğinin yetmediği hedeflerinin olmadığı andır.
azrail in selam verip geldiği an dır heralde.
Dıştan gelen etkilere karşı çaresiz kaldığı andır.

Bir erkekse orgazm anı,

Eğer tüm insanları kapsarsa sıçtığı an.