bugün

şunu söylediğime inanamıyorum ama

(bkz: çocuk)
Arkadaşla kafede oturuyoduk paramız kısıtlıydı 7 TL'lik tost söylemiştik ben diğer arkadaşla tavla kapışıyodum her neyse tavla bitt-i tabağa baktım tost tam ortadan ayrılmış 4 zeytınin ikisi yenilmiş- Akif'teki bu inceligi bu dostluğu kimse de görmedim sonra Akif'e döndüm ve dedimki "iyi ki benim arkadaşımsın iyi ki benim dostumsun".
Meme ucu. Küçük ama etkili.
kulaklıkla müzik dinlemek.
tabii ki de yeğenim. yerim ben o zilliyi. çok tatlı bir şey yaw. dondurmayla kandırıyorum daha çok seviyor beni ehehe.
1-2 haftalık yavru kedi. harbi küçücük, benim avucumu bile zor dolduran bişey. *
görsel
Günaydın mesajı.
Akşam işten eve dönerken etrafının boş olduğunu gördüğün döner kavşağa yaklaşırken vitesi sola cekip dsc off yapmak. Not bmw sevmeyen bilmez.
Onun sesini duymak.
Arabaya park yeri bulmak nasıl bıkmışsam yer aramaktan aklıma ilk o geldi. Edit:araç hatchback o yüzden küçücük bir yer mutlu eder.
Ağzında bir ekmek kırıntısıyla yuvanın ağzından giren bir karınca .
Malzemeler
1 adet eti cici bebe
Bir adet süt.

Hazırlanış:
ilk önce püskevitlerimizi tabağa koyuyoruz, ardından sütümüzü döküp bekliyoruz. Sonra karıştırıyoruz sütle püskevi karıştığında asıl mutluluk parçalarını döküp yani tekrar püskevitlerimizi ekliyoruz. ilk döktüklerimiz er meydanında göğüs göğüse savaşan askerlerimizdi, ikinci döktüklerimiz o savaştaki süvarilerimizdir, asıl zafer keyfini yaşatacak onlardır. Evet ardından her birini ikiye kaşıkla ayırıp, O sert ve yumuşak kıvamın karışımıyla, kendimizden geçerken, inleyerek yiyoruz.
meme ucu.
(bkz: Rus kekosu) aşkımın varlığı.
Minik tavşan

görsel
Mutlu olmaya açıksan, hazırsan, mutluluk tanımın sağlıklıysa büyük şeyler beklemezsiz zaten. Küçücük şeylerden mutlu olur onları kocaman yaparsın, musmutlu yaşarsın.
sokak simidi ile çay içmek.
don değiştirmek.
Ferrari amq.
Kısa bir süre de olsa mutlak sessizlik, rüzgar ve yağmur.
halk kütüphanesindeki abinin kapanış saatine kadar kalan ögrencileri çıkarırken bölmeye kıyamadığı için mahcup bir şekilde şakalar yaparak, yarın sabah hemen gelin tamam mı, hem size sabah çayı ısmarlarım diyerek çocukların omuzlarına dokunması. o tatlı halini o kadar sevdim ki birkaç gündür bilerek kapanış saatlerine yakın uğruyorum kütüphaneye.
Beğen tuşu.
Hatırlanmak.
görsel