bugün

kızlar teşhir edici giyimleri, güzelliği ile kendini pazarlar . erkekler ise kendine ait eşyalar, para ve biraz tipi ile kendini pazarlar. günümüzün en büyük sorunudur bu. herkes kendini peşkeş çekiyor adeta. kölelik kalktı evet. artık başkası tarafından satılmıyoruz. kendi kendimizi satıyoruz. beğendirmek için yapmadığımız şey yok. iyi bir vücut için paralar saçıyoruz. iyi bir burun için bıçak altına yatıyoruz. güzel bir surat için saatlerce makyaj yapıyoruz. iyi bir saç için dakikalarımızı yiyoruz. hepsi sadece kendinizi piyasaya sunmak için. hiç tatava yapmayın ben kendim için yapıyorum diye. yok öyle bir dünya. hee bunları yaparkende namuslu ayağına yatmaz mıyız ? ah ulan biz nankör iki yüzlü insanlar.. kızlarımız giyer amını götünü belli eden bir tayt ve ben namusluyum diye gezer. erkek siker siker sonra sikilmemiş kız arar evlenme vakti gelince. bu ne tezattır lan.. neyse sakinim. haydi iyi satışlar.
Argoda Oruspu.
bildiğimiz orospu.
gece gece ızdırabını sikeyim demek isterdim ama formata aykırı.
bahsedilenler çok uzak kişiler değildir. zira bunlar ben, sen , ablan , kız kardeşin belki anan baban.
sosyal medyanın her geçen gün biraz daha gelişmesiyle iyiden iyiye moda haline gelmiş durumdur.

insanlar sadece dış görünüşleriyle var olmaya başladı.
gunumuzde sikca rastladigimiz olay.

bu durumu cok garipsiyorum.
Konuya geniş pencereden bakıldığında hepimizin yaptığı eylem,durumdur. Biraz etraflıca düşündüğünüzde anlarsınız. Hiç boşuna kendinizi savunmayın kendinizi kandırmaktan öteye gelemezsiniz.
başlığı bir kategoriye eklemek gerekirse;
[kat: <a href="//www.uludagsozluk.com/c/ızdırabı-sikilecek-başlıklar/" title="ızdırabı sikilecek başlıklar" >ızdırabı sikilecek başlıklar</a>]
(bkz: çılgın şey)
günümüzün en etkili ulasimidir.

pazarlamayı orospuluk olarak görürsen senin kaybindir. pazarlamayi karakteristik olarak anlarsan senin kaybindir.

ben kendimi iyi pazarlayabilseydim suanda 2500 lira maasli mükemmel ötesi bir isim olacaktı.
--spoiler--
artık başkası tarafından satılmıyoruz. kendi kendimizi satıyoruz.
--spoiler--

pezevek isteyen insan beyanı.