bugün

Faydasız olması mı sizce? Faydalı olsaydı kimse izlemezdi emin olun. insanların ruhlarında bulunan boşluğu doldurma isteği mi yoksa? Kendi hayatlarının berbat olmasından dolayı mutlu insanları görüp mutlu olma isteği mi? Bilmiyorum ama önemli bir nedeni de olmalı, yoksa bu kadar insan bu saçmalıklara nasıl katlanırdı..
kendi sıradan ve sıkıcı hayatlarını kenara bırakıp farklı hayatlara bakmak.
sıkılmak. kaç sene sonra gene başladım. eve gelince iyi olmuyorum ben ya.
doların 3,40 olması.
Çevre koşulları, hayat sıkıntısı, etrafındakilerin renksizliği ve sıradanlığı.
yapacak hiçbirşeyin olmaması.
yaşayamadıkları hayatlar diyorum ben buna. az çok bir dizi izlerken o dizide bir karakterle bağdaştırırsınız kendinizi bu başroldeki yakışıklı bir erkek de olabilir bir genç için. ya da ailenin mihenk taşı olan bütün yük omuzlarında yaralı bir anne de olabilir izleyen yaşlı bir kadın için. öyle böyle herkes kendinden izler bulur. hayatı o dizilerdeki gibi yaşamak ister ama çoğu kez bu mümkün değildir. şöyle bir bakıyorum da dizilerdeki zenginlere gerçek hayattaki zenginlerin de böyle olduğunu varsayarsak koskaca holding de çalışan biri niye dizi izlesin ki amk? diziler alt kesimin var olan algısını sürdürmeye ve kontrol altına almayı amaçlayan bir şey bence. maalesef bende o insanlardan biriyim aslında çoğumuz öyleyiz.