bugün

aslında anlatılmak isteneni gayet acık dile getiren, kavram ve anlam karmasasına izin vermeyecek kadar sade haliyle söylersek kişilik ve cinsel kimliğiyle ilgili doğrudan eksiklikler olan kuzu grubunun genel adı. yahu franky yakın, doğaçlama ve kelime kullanım yeteneği olan belli başlı bir yazar bile bulamamak ne acı. cidden kzdırıyosunuz lan beni.

geçtiğimiz yüzyılda iskoçya sınırları içinde, bir dağ kasabasında insanların klonlar halinde yaşadığı ve hallerinden memnun olsalar da şikayetler yağdırıp birbirlerini iğnelemekten geri dkalmadıkları bir başka dünya varmış. buradaki yazarların çoğu bana onları hatırlatıyor. cidden durumunuz cok vahim. ya allahın kabzımal tipli, feraştahı kaymış eblek suratları mısınız lan cidden. aklımda bundan başka fiziksel bir şema oluşmuyor sizinle ilgili. yok onu yapan şöyle yazar, bunu yapan böyle görgüsüz, tükrük bezlerinden salgılanan son partikülleri beynine sıçramış beyinsiz falan fıstık.

birkaç yıldır avrupa'yı ve türkiye'nin büyük bölümünü karış karış gezmiş ve halen gezmekte biri olarak, zekamın da katkılarıyla edindiğim temel izlenim, bu tür insanların kişilklerinde bir geç kalmışlık, başkalarının hayatına imrenerek yaşama, cinsel hayatlarında bir elizabeth durumu oldugudur. cidden bazen sınırlarınızı fazla zorlayıp olur olmaz dengesizce, ironi ayağına yatıp onu bile beceremeyen sümsüzk birisi olup çıkıyosunuz. hee, kaldi ki ironi ve sarkazm arasındaki ince-kırmızı hatlı nick nolte çizgisinin de farkında değilsiniz herhalde.

bakın son kez uyarıyorum. ya adam gibi bilgi içerikli bilgiler girip sözlüğe olabildiğince yeni dünyalar ve kapılar açarsınız ya da ironik beyinden yoksun sarkastik özentili cümlelerinizi en yakın zamanda kocatepe camiinde yapacağım geniş katılımlı bir mevlütte, kırlangıçlara yem ederim. anladınız mı bukalemun derili kişilk şiarından yoksun ibnemsiler sizi.
sanal sözlüklerde bol miktarda bulunan insan. ibne demek doğru olmaz sanırım, ben kendisine kategorizatör demeyi tercih ederim. bu kategorizatörlerin hayatı budur, şucu, bucu, ocuları ayırmak. biz de okuruz.
aynı zamanda hastadır:
(bkz: insanlari kategorize etme hastaligi)
bu ibneler 2 kategoride incelenirler:

1- pasif gay
2- aktif gay
annesinin bilgisayari networkte paylasima acilmis escinsel hobbit.
(bkz: kategori)
(bkz: kişiliksiz)
(bkz: ibne)
bu ne şimdi?