bugün

Beraberinde elbet kalp kırığına da neden olacak olan tutum.
bilmiyorum yahu insan ilişkileri o kadar pamuk ipliğine bağlı ki hiçbir şekilde garantisi yok. Ama maalesef insanız diyemem ki kimseye değer vermiyorum siz de vermeyin. Her şey bitiyor her anlamda. Zaten bitecek bir şeye başlayıp zaman kaybetmek neden?
la foule o kadar güzel açıklamış kii.. yıllar geçmiş aradan ama geçmeyen düşünceler var demek ki .
Yıllar önce bıraktığım şey.iyiliğin karşılığını asla beklemem ama sonunda bana kötülük yapılıyorsa,o saatten sonra benden hayır beklenmesin.
ben çocukken lise çağı vs. insan kaybedince üzülmezdim. çok sevdigim biri hayatimdan 1 gunde ciktiysa bir daha dönmezdim dusunmezdim kafaya takmazdim. yapım oydu sadece. ancak şimdi nedense deli gibi anlam yüklüyorum tribe giriyorum. tam tersi olmasi gerekmiyor muydu aq. insanlar buyudukce kafaya takmamaya başlar normalde. biz pistigimizi sandikca enayilestik.
Değecek olanlara esirgemem.
üzülmenizle sonuçlanır, asla şaşmaz. kendinizi değiştiremeseniz de en azından rutin hale geldikten sonra şaşırmıyorsunuz artık bu duruma. o da bir şeydir...
zamanında değer verdik ve gelecekte de vereceğiz. eğer insanlardan yeterince uzak durmazsak mecburen kendimizi bu batağın içerisinde bulabiliriz dolayısıyla en mantıklısı insanlardan gerektiği kadar uzak kalabilmek. Ama sadece gerektiği kadar çünkü fazlası da farklı bir batakta kendinizi bulmanıza sebep olabilir. Gelip bana sormayın nasıl oluyor bu oran diye. Ben bilmiyorum çünkü. Sadece gözlem.