1. 1.
  korkunç ifadedir. bakmayan bakmamaya devam etsin. sevgilinizden ayrılmışsınızdır, çok yoğun duygular içindesinizdir, johnny deep gibi ağladığınızı filan zannedersiniz amma velakin, yılmaz morgül gibi ağlıyorsunuzdur.. aynadaki yılmaz morgül'ü görünce bir daha ağlamamaya karar verdim arkadaş, derin yaralar bıraktı üzerimde.
  3 ... sahlep
 2. 2.
  bazılarına nedense çok yakışır. gene de gülmek en güzelidir.
  ... efsun
 3. 3.
  gözlerinin altında oluşan kırmızılıkların gülümsendiğinde hoş bir oluşturduğu görüntü.
  ... passionate
 4. 4.
  (bkz: muşmula)
  ... aagresifbayan
 5. 5.
  yapış yapış ya da şapır şapır parlayan bi surato da neyse artık, kıpkırmızı olmuş gözler ve burun, küçük emrah'ı taklit etmeye çalışan ikizkenar üçgen hayranı kaşlar ve benzeri unsurların bir araya gelmesiyle neticelenen surattır. böğürülerek ağlandıysa yanında kısık ve çatallı bir ses de promosyondur.
  ... parasetamolsuz
 6. 6.
  yağmur sonrası doğa gibidir. insan arınır, temizlenir... belki çok hoş görünmez hatta çirkin biledir. ama safdır. en doğal halidirm aslında o. tüm duyguları yüzüne yansımışır. artık kimseden hiçbirşey gizleyemez tüm benliğiyle ortadadır insan... savunmasız bir bebek gibi ürkek bakar gözleri, al al yanakları, kiraz gibi kırmızı dudaklarıyla yeni doğmuş bir bebek gibidir, ve yine tıpkı bir bebek gibi çekingen ama rahatlamış hisseder kendini...
  ... naneli cakulet
 7. 7.
  insanin agladiktan sonraki yuz ifadesi
  ... mayom neyim yok benim