bugün

bütün sözlük, hatta hiç beklemediğim yazarlar sempati duyup sevse de, haklı sebeplerden ötürü sevmemeye devam edeceğim, kalbimi kırmış yazar.
siz beni kötü adam bilip onu ve onun gibileri sevmeye devam edin zaten, teşekkürler...
entrylerimi artı oylamasının sebebinin de iyi niyetli olmadığını tahmin ettiğim yazar. alaycı bir yaklaşımı olduğunu fark ettiğim ve bunu dile getirdiğim halde destek görmesi de beni gerçekten üzdü. neyse, ben doğruyu ifade edip yalnız kalmaya hazırım. siz onu sevmeye devam edin. bunu da artılasın kendisi, iyi alaycılıklar dilerim.
Lan valla seviyorum seni ya.
ibne olucam seni seviyorum diye diye.

Çok tatlısın..
Adam mısın lan sen? Ha cevap ver..
(bkz: ibne olmaya ceyrek kala)

özür dilerim.
it, puşt, yüzsüz.. eeee menuet başka neydim ya?
Unuttum da..

Hüsnü mübarek geç kaldın.
Çoktan söylendi onlar bana..
Kendine has yakışıklılığı var motorcu birde üüfffff süper.
Oruçluyken hiç çekilmiyorsun birader hep kavga çıkarıyorsun regl olmuş Kezo gibi.
ipne kartoncu kimin tetikçisisin şu an acaba…..
Yok brader canım sıkılıyor kavga edeyim dedim.
beraber ali congun standup'ına gidilesi ve devamında iftar yapılası yazar. çok detaylı tahlil edecek kadar tanımasam da az buçuk değerlendirme ile kafa dengi dediğim yazardır. mutlu olsun.
Uludağ sözlük’ ü geçtim, tüm ekşi yazarları bile sevse, alaycılığını bilip rahatsız olduğum, artılarla ne kadar gönderme yaparsa yapsın sevmemeye devam edeceğim kırıcı yazar. Siz tahta çıkardıklarınıza taç takmaya devam edin bana doğruyu bilmek yetiyor. Kötü adamınız buradaydı.
Ne gündem ettiniz ya şu sözlük köylüsünü üf.
bir de bir dönem galatasaray ile ilgili üzücü entryler girdiğini hatırladığım yazar. hala yapıp yapmadığını bilmesem de yapmamasını rica ediyorum. lütfen rakibine saygı duy. kötü adamınız yazdı ve gitti.
alaycılıkla entrylerimi artılamaya ve herkes tarafından hatalı biçimde sevilmeye devam etse de bundan sonra iletişim kurmayacağım fanatik beşiktaşlı troll panpa. istediğin kadar artıla artık, tepki yok. bitti.
Bunlar ne arkadaşlar ya..

görsel
Dün sac kavurma, bugün ramazan pidesi.

Bik bik bir, bu iki.

Eskiden uzay muhtar vardı, dondurma filan yapıyordu o da.
https://m.youtube.com/watch?v=OaM1qXb1FHo
Temsili değil.
Beni bununla kıyaslamayın lütfen. Bununla aynı cümlede olmayı zul sayarım.
Silik olmuş hiç haber de vermedi.
Manita yapmış gitmiştir.
insan olunca yine gelirsin...

Güle güle...

Byesss..

Swh..
Biz beğenmeyelim daha ama adam dil bilgisi kurallarına harfiyen uyuyor.

Ha bir de sac kavurma, ramazan pidesi ve Limonata yapabiliyor.

Dağılabiliriz.
manita yapamadığı için gitti...

sözlük kızları hahhahahaha...
Hemen inandım bu bilgiye.. Çok kötüsünüz..