bugün

Mutlu anlarını özler.
Zaten bir insandan ayrıldıktan sonra onun size yaptığı kötü şeyler aklınızda kalmaz mesela yapmamış gibi hissedersiniz,ama beraber güldüğünüz şeyler kelimesine kadar aklınızdadır.
Zaten kimle mutluysan ona aitsin be aslan.
Geçmişteki mutlu anlarını.
insan genel olarak özler.
çok zor soru. ayık kafayla cevap verilmez. derin mevzudur, yazarak özüne inilmez.
Geçmişiyle beraber mutlu anılarını.
Çünkü geçmişte var olup şimdi yanında olmayan bir insana karşı
Ah keşke şimdi yanımda olsaydı da yine bana bağırıp çağırsaydı diyerek özlemin her türlüsünü ifade etmiş olur.
mutlu olduğu zamana ait olan herşeyi özleyebilir, kokuşmuş bir tuvaleti bile.
insan sevdiğini özler..
bazen geçmişteki mutsuz hali bile şuanki mutlu halinden daha iyidir, daha caziptir kişiye öyle gelir
, mutlu anılar hep özlenir ki zaten.
yaşlanmak üzdüğü için geçmişi özler. geçmişte yaşadığı kötü anıları bile bu yüzden özler.
hepimiz ölüme giden bir trenin içindeyiz. tren bir gün raylardan çıkıp uçurumdan aşağı düşecek. ve biz hayatta olmayacağız. işte yaş geçtikçe bunu daha fazla hissediyoruz.
sürekli geçmişe bakıyoruz. belki de yarın hayatta olmayacağız çünkü.
Mutluluğu özler. Veya mutlu olduğu günleri, zamanları mekânları, kişileri özler. Yaşanmış ve bitmiş günleri.
anları tabikide, kötü anına geri dönmek isteyen oldu mu hiç?
insan mazojist bir varlıktır. Onu en çok üzen şeyi özler.
Bir makalede okumuştum beyin üzüldüğü anları unutmaya meyilliymiş. Geçmişte biri hayatınıza girer sizde ona aşık olursunuz. Ne kadar da üzerse üzsün sizi siz onun sizi üzdüğünü unutursunuz. Aksine ona duyduğunuz hisleri özlersiniz. iş böyle olunca aslında sizi üzeni özlüyorsunuz.
Gelmeyin beyninizin oyunlarına sakın sözlük sakinleri..
Düşününce her ikisi de geçmiş zaten. yaşanmamış bir şey özlenemez. Gidip acı çektiğiniz zamanları da özlemezsiniz herhalde. Sene 2000 ne güzel aldatılmıştım tadı damağımda kaldı keşke bir daha boynuz yesem falan diyen var mıdır swh.
geçmişindeki mutlu anıları özler insan aslında ne geçmişi nede anıları.
Geçmişteki mutlu anılarını özler. Eğer kişi mazoşist değilse kimse geçmişteki acı şeyleri hatırlamak istemez.
insan mutlu anlarını hatırlamaz ki..Geçmişi özler.
Geçmişindeki mutlu anıları...
akp öncesi her anı özlüyorum.
mutlulukla alakası yok.
insan sinan özer lerzan mutlu. gerisi yalan.
Hiçbirşeyi özlemez. Mutluluğu yaratmak insanidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar