bugün

şarkının hatırlanamayan kısımlarını okuyamayan eksik niteliktir.
ayrıca bu özellik sayesinde ibrahim tatlısesin şarkısını teomana monte edebilirsiniz.
omurilik komut satırına chkbrn yazıp entera basılarak hataların giderildiği özelliktir.
takılınan mekanlara göre müzik arşivine sahip olan özelliktir. zaman zaman müzik çeşitleri arasında yapılan geçişler herkesi hayrete düşürmektedir. ayrıca tür ayırt etmeden kayıt yapabilmesi özelliği zamanla bünyede hastalık yaratmaktadır, çünkü olur olmadık yerde ses kendiliğinden açılabilmektedir ve kontrolsüzce her şarkı playlistte yer almaktadır. akıllara zarardır, yerinde ve gerektiği şekilde kullanılmalıdır.
ayrıca erkek modellerinde bulunan , "+18 lyrics" özelliği ile popüler şarkıların sözlerini, küfürlü ve cinsel içerikli hale getirebilir. eğlencelidir.
kimi zamanlar insanı, "olmasa daha mı iyi olurdu lan" şeklinde düşüncelere gark eden özellik zira;
sınavlarda istemsiz olarak çalışınca, sınav kağıdını "there there" eşliğinde teslim etme gibisinden boktan sonuçlar doğurabiliyor. kafamı sikeyim.

zaten kağıdına -kağıdın neyine konsantre oluyorsun mal, koyduğumun [kodumun değil, kibarım ben] selülozu işte, sınava diyelim- konsantre olamıyorsun, bir de thom'un vokalinin arkasında "dın dın dın, dın dın dın" şeklinde bir "şey"in içinde kaybolunca -çok şiirsel oldu şekerim- iyice afallıyor insan -ben, evet insanım-.

ama -gene- derste kafaya takılan şarkıya dalıp, ıslıkla eşlik etmek gibi şeyler ile boy ölçüşemez demin yazıya aktardıklarım, demin okuduklarınız. o apayrı bir olay, çok daha heyecanlı, çok daha illegal, çok daha terli.

dikkat ettim de, hayatımız okulda geçiyor anasını satayım, yazık lan!