bugün

Sessiz sedasız, güçlü bir rakiple karşılaşmadan usul usul finale çıkmak üzere olan takım.
Oyun yapıları sıfır. orta saha berbat ve takım birbirinden kopuk oynuyor.
şu sıralar rusya semalarında hırvat tokatlayan takım.

şak, şak.. siz kim ilk 3'ten yukarı çıkmak kim? defans hattında kolsuzların, kütüklerin oynadığı takımın buralara gelmesi bile büyük şans.
şu sıralar rusya semalarında hırvat tokatlayan takım.

şak, şak.. bu arada hırvatlar kim, ilk 3'ten yukarı çıkmak kim? defans hattında kolsuzların, kütüklerin oynadığı takımın buralara gelmesi bile büyük şans.
Şu zamana kadar hep kötü takımlarla oynadılar. Hadi şimdi yallah ingiltere'ye.
Çöp takımı. Nasıl yarı final gördüler hayret demiyorum Panama falan ancak bu kadar. Evet.
O kupa kraliçe ii. Elizabeth'in ellerinde yükselecek allah'ın izniyle.

God bless the queen.
(bkz: benim çocuklar)

Sen şampiyon olacaksın!
https://youtu.be/aCqWX1itCto
tonton nine kraliçe elizabeth'i üzdüler. hakkımı helal etmiyorum. evet.
Faşist yazarlar sevinecek ama ingiltereyi göçmen futbolcuları yaktı. ilginç bir şekilde penaltı kaçıranların hepsi başka ülke asıllı futbolcular.
Dünya'daki en iyi savunma takımıdır.
Akan oyunda asla pozisyon vermezler.
Euro 2020 de sadece iki gol yediler.
Biri Danimarka frikiği,
Diğeri italya ön direk korner organizasyonu.
kraliyet ailesinin sülalece izlediğı maçın sonunda, suratlarının düştüğünü görmek güzeldi takımı. teşekkürler ingiltere, bize bu zevki yaşattığın için.
turnuva boyunca iyi oynadılar, ama final maçında korkak oynamalarının bedelini penaltılarda genç oyuncuların baskı altında kalmaları neticesinde kupayı vererek ödediler.
turnuvalarda başarı gösteremiyorlar. halbuki kadro olarak çok iyiler.
uluslararası kupaların febesi amq. sürekli iteklenirler yine de bir zik yiyemezler.