bugün

çocuk gibi erkek olmaz. erkek dediğinde asalet olmalı.

buyrun bana göre en ideal hemcinsim

(bkz: Kenan imirzalıoğlu)

ingilizmiş peh.
ingiliz erkekleri varken Türk erkeğine kalıyoruz ama.
sana ne lazım sen onu bi de hele?
Birakamadiniz su erkek daha iyi bu erkek daha iyi geyiklerini.
Kisinin kendisine kalmis bir olay bu tamamen ama gelip dillendirip kendi yada karsi tarafa bok atmaya baslarsan o olmaz.
Kina iste ne guzel herkes bu ara bunu yapiyor zaten kinamak teroru bile bitirebilir.
un kurabiyesi.
görsel
Türk kizlarinin bu yabancı erkeklere düşkünlüğünü anlamış degilim. Hem Avrupa'da hem Türkiye'de yasamis birisi olarak sunu söyleyebilirim: Bir yeni nesil Avrupalı erkek bir Türk kızıyla en fazla s*kisip onu bir kenara atmayı hayal eder. Arkanızdan 1 damla gözyaşı da dökmez, sizin cenenizi de dinlemez. Siz sonra onun ayaklarına kapanirsiniz "al beni al" diye. Sizi bir kere daha s*ker ve gönderir. Kızlar, bunu istiyorsaniz, buyrun.

Sahsen ben bir Türk kizini kimseye değişmem. Nathalie, Mathalie halt etmiş.
Güzel bir ırk olduklarını düşünmüyorum sadece farklı bir havaları var mesela kızılımsı olanlardan bazıları çekici.
Bir bitmediniz.
"ispanyol ve iskandinav kızları kız ise türk kızları ne ?" şeklinde mukabele edilmesi gereken sual.
Saygılar azizim.
(bkz: fırıncı küreğinin üzerindeki lahmacun)
Türk erkeği ingiliz erkeğine göre rahat v2.1 sayılır.
Kimse işkembeden sallamasın bu konularda, kesinlikle.
Bari italyanlarla falan kıyaslayın...
italyan erkeklerini görmeyen yazar dilemmasıdır.
ingilizler fiziksel görünüş olarak zayıf olduklarından dolayı erkekleri beyefendilikleri ile öne çıkmıştır bu yüzden sizin fiziksel görünüş için iskandinav ülkelerine yönelmenizi tavsiye ederim zira fiziksel gelişime verdiğiniz önemden dolayi ingilizleri övecek kadar mental olarak zayıfsınız lakin armut dibine düşermis rus & alman ve latin kızları varken size ne kalır, kala kala orası size kalmıştır.
hayır şimdi başlığı gören de tüm ingiltere bu erkeklerden geçilmiyor sanacak.

acaba başlık sahibi ingiltereye adım atmış mı? dedirten başlık.

(bkz: bi siktiriniz gidiniz efendim)
sheakspere'nin bir sözü vardı beğendiğiniz bedenlere hayalinizde ki kişiyi koyup bunu aşk sanıyorsunuz diye.
Sizinki de ; gördüğünüz erkekler ile hayal kurup yakışıklılık beklentisi oluşturmak sonra da bu beklenti ile kıyaslamak.
(bkz: un kurabiyesi)

Edit: Enee siz sevmiyor musunuz un kurabiyesi?
Neyse ki ingiliz erkekleri erkek degil. Bira ficisi.

istisnalari vardir elbet.

bu adam japon zaten.
insandır..
bazıları kabuklu yemiş seviyorsa tercih meselesidir.
türk erkekleri de koca yarraklı vurucu erkeklerdir. oldu mu?
merak edilen sorunsal.

kendi sevgilime de dedim aynısını. başta biraz kızdı ama sonra o da hak verdi ahaha.

misal, bu insan mı ya;

http://media.sinematurk.c...f34/Joseph%20Morgan%20(2).jpg