Kapatacak olsalardı 15 temmuzdan sonra kapatırlardı. Onca ajan çıktı incirlikten. Bizimkiler ne yaptı? Şalteri kapattı. Yürek lazım yürek. Çene lazım değil. icraat lazım icraat. Atar gider değil. Çuval geçirdiler kafamıza sıçtılar. Daha neyi bekliyoruz ki? Siz ekonomik kaygılarla hareket ettiğiniz müddetçe bu abd daha çok azıtır. Daha çok başımıza ekşir.
Bu üs derhal amerikaya kapatılmalı conileri ülkeden def edilmeli.
kapatılmasına kapatılsın da bu iş öyle kapatılsın demekle olmuyor. yapılan anlaşmalar var, biz bu kavgada küçük taraf olduğumuz için anlaşmayı tanımıyorum hadi napıcan bakalım da diyemiyoruz.
incirlik bir abd üstü değil, NATO üstü. ingiltere ve almanya da var ipin ucunda.
bonbalayarak kapatalım

o amariha ossmanlı tohadı neymiş gorsun.
bu ülkenin insanları 6.filoya karşı çıkarken komünist ilan edilmişti. dinsiz, hayasız, namussuz ilan edilmişti. onlar kafirdi.

amerika allah'a inanıyor, dini var, amerika'da islamiyeti yayabilmek hürriyeti var. amerika inançlarımıza hürmet ediyor. amerika ehvendir, ehafftır, ehli kitaptır." diyen islamcı yazar eygi, geneleve gitmek ve türkiye'ye gözdağı vermek üzere istanbul'a getirilen 6. filoya karşı gösteri yapan türk gençlerinin elinden kurtarmak için cihad çağrısı yapıyordu.

elbette kapatılsın. ben de karşıyım hem de en başından beri. ama o zaman hani biz komünisttik?

marshall yardımlarına ihtyiaç duymuyorken menderes zamanında neden öyle bir yardım alındı? inançlarımıza hürmet ediyor diye mi?

bu amerikayı başımıza siz bela ettiniz, şimdi siz temizleyin.
bi gazla üssü kapatır daha sonra devlet eliyle kapattıklarının 10katı büyüklüğünde üs açarlar.
(bkz: göt ister)

Aha böyle kocaman kardaşyan götü. Öyle böyle de değil en kardaşyanından...
Diye bir yola çıksak bir üs daha açmak zorunda bırakırlar, susun bence...
amerikaya kapatılsın ama nerde rte de o cesaret anca eyyy amariga sen kimsin ya diyebilir.incirlik üssünü kapatırım der ama icraata geçemez.
anadolu yurdunda coni istemiyoruz.

görsel

ayasofya'yı açan,

incirliği de kapatır.
Arkanda amerika dan daha büyük bir güç olmadan yapamazsın. Haydi çıkın denilince peki demiyor adam.

Örneğin ırak amerikaya çıkması için mühlet verdi. Sizi vatanımızda istemiyoruz diye meclisleri karar aldı. Trump ne dedi çıkmıyoruz?