bugün

(bkz: konsept dahilindeki inci sözlük saldırısı)
(bkz: organize işler bunlar)
peşinen yazayım da laf sokma yarışına girmeyin.. bunlar tamamen benim düşüncem..

en yaratıcı sözlüktür.. zira her kötü bi şey olduğunda veyahutta beğenmediğiniz, hoşlanmadığınız bi durumda(politik, dini inanç, futbol vs.) çoğum(n)uz ana avrat, din, iman, allah, kitap sövüyoruz.. ama bu adamlar sözlükte küfür ettiği zaman aşağılık, karaktersizlik, adilik, beyinsizlik, çocukluk, salaklık gibi laflar yapıştırılıyo.
en basit örneği euro 2016nın * fransaya verilmesinden sonra * dünyanın gelmiş geçmiş en büyük 100 futbolcusundan biri olan platini'ye ve uefa'ya demediğiniz kalmadı. ama bu adamlar yani inci sözlük uefa'nın sitesindeki bi ankete ziyaret düzenledi diye saçmalık vs. laflar kullandınız.

sürü psikolojisinden, insanların bize bir şeyler dayatmasından sıkılıp gösterilmeyeni ön plana çıkarmak için uğraşırlar. *
sözlüklerin atası olan ekşi sözlüğü kendi deyimleriyle sikerttikleri zaman burda orgazm çığlıkları atanlar da sizlerdiniz. nasıl bi çelişkinin içinde nefes aldığınızı bilmez bi haldesiniz.

sizin/bizim her durumda ettiğimiz ana, bacı gibi küfürleri etmeden ayar verdikleri zaman gelip burda "yaran inci sözlük başlıkları/entryleri" olarak yazmayı şukelaları toplamayı biliyosunuz.

ya takip etme, ya da küçük görmeye çalışma..

oradaki yazarların çoğu ekşi sözlük-uludağ sözlük karışımıdır.

acıyorum sizlere, acıyorum ettiğiniz laflara..
son vukuatları dedeleri projeksyonla mahalleye vermek olmuştur. koparmıştır.

görsel
görsel
adı inci sözlük ama içeriği küfür sözlük bu ne biçim sözlük kardeşim her başlık ayrı bir küfür olarak açılmış ya benim girdiğim güne öyle denk geldi ya da her zaman öyle.Bu kadar küfürlü olduğunu gördükten sonra bir daha bakmadım.Her şeyin bir sınırı olmalı ama inci sözlükte bir sınır yok anladığım kadarı ile.
tam bir sanal alem fenomeni olma yolunda, ekşi, uludağ falan bi yere kadar, zirvesiyle, partisiyle millet kız düşürürüm ayağına entel dantel triplere giriyo her ne kadar nickinin ardına saklansa da ama burda öle bi kompleks yok, nickin ardında iç dünyası çıkıyor insanın ortaya, daha rahata daha içten bence, ben evde arkadaşlarımla otururken böle küfür ederek yorumluyorum herşeyi ama iş yerimde daha yapmacık oluo sadece çevremdeki samimi olduğum insanlarla konuşurken buna azcık yaklaşan bi samimiyetim oluo gerisi yapmacık, bu yüzden iş yerinden takip edip biraz olsun bu yapmacıklıktan kopmaya çalışıyorum, tabi bu yazdıklarım incideki liseli bebeler için geçerli değil, kendini ve hayatı kavramış insanlar için geçerli.
hee bu arada incide yazar falan değilim, gülmeye giriyorum sadece ve aradığımı da buluyorum, sakın küfürde hayatın anlamını bulduğum zannedilmesin amk!
selçuk erdem'den gelsin. sağ alt köşeye dikkat.
(bkz: adam haklı beyler)
(img:#42280)
an itibari ile yine uluslararası bir oylamaya katılmış bulunmaktalar.

http://turkey-vs-israel.free-opinion.com/tr/en/vote
sözlük olgusunun biraz da olsa forum ortamı olduğunu abartılı şekilde gösteren site. kısa sürede büyük kitlelere kendilerini kabullendirdiler. hatta artık diğer sözlükler de inci sözlük jargonları kullanmaya başladı.
(bkz: adam haklı beyler)
(bkz: özet geç piç)
insanların gereksiz işlerle ne kadar eğlenebileceğini gösteren sözlüktür.

mesela ben bir sincabı alıp götüne a1018 soksam hiç eğlenemem ama bunun fotosunu çekip "capsliii" diye eklesem inanılmaz eğleniriz. takip ediyormuşum resmen.
dün gece bay tahmin programını msaj yağmuruna tutan sözlük oluşumudur.
hatta programın en sonunda adam aynen şöyle dedi;

+ ligin bitmesine rağmen gecenin 2 buçuğu olmasına rağmen hala mesaj yağıyor. bizi izleyen seyircilerimize çok teşekkürler.
- ee bu da bizim kalitemizden kaynaklanan bir olay. ben de burdan jüriye de teşekkür ediyorum.

görev dağılımında eşsizler...
hakkında çok küfür var yaaaaaa tadında yüzlerce entry yi gördükçe doğru yolda olduklarından emin olduğum oluşum.
(bkz: liseli serap kupon istiyor)
23.490 sosyopat sahibi site. sosyologlar için bulunmaz hint kumaşı işte, tez yazılır be bunun üzerine.
(bkz: fesupanallah)
sübhanallah ibretlik bir sözlük
üye alımı kapalı olan sözlük.
yazarlarının açtıkları yeni başlık ve attıkları oylarla yarmış geçirmişlerdir.haber1903 sitesınde yapılan beşiktaş'ın yenı teknık dırektörü konusunda yılmaz vural'ı zırveye tasımak ıcın ellerınden gelenı yapıyorlardır.

(bkz: bu konuda inci ye hep destek tam destek)
kapandığı takdirde kurban kesip, 40 gün 40 gece eğleneceğim sözlük. bok çukuruna düşmüş ezikler topluluğu.
içinde "piç" kelimesi geçmeyen entryi entryden saymayan acaip bi oluşum. sözlük desen değil, forum desen hiç değil. görünüm olarak sözlüğe benzese de, saldım çayıra mevlam kayıra maddesi ağır basmakta.

youtube'yi kapatıp, bu siteyi açık tutan zihniyete bir, o sitede yazanlara iki.
(bkz: nihilist sözlük)
üyelerinin nickleri ile yardıran sözlük. bir göz atın derim.
tarihin arka odası adlı programda murat bardakçı'dan fena laf yemiş sözlüğümsüdür.
Dünya Radyo Gece Kahvesi Ziyareti başlığı altında harika bir saldırı gerçekleştirmiş sözlüktür.

http://vimeo.com/12325532
dünya radyo ziyaretleri koparmıştır.