bugün

abazan sözlüğü olarak nitelendirilebilir.
başlıkların beyler kelimesiyle başladığı azgın sözlük. damlı almıyorlar.
kültür seviyesi yüksek insanların gayet düzeyli bir biçimde fikir teatisinde bulundukları mübarek bir mekandır.
format kisvesi altında disiplin manyağı olunan alternatif sözlüklerde içe atılan öfke,nefret ve küfürlerin rahatlıkla dışarı vurulduğu yer.abazalık diye yaftalamak götünden anlamanın en nadide örneğidir.
sağdan soldan arak baslıklar, entryler bulunmayan eglenmeye birebir klonsuz sözlük, radyo.

teması ; seviyeyi yükseltmeyin ibneler olan sözlük için kimse küfürden, saygısızlıktan dem vurmasın rica ederim.
inciciler için özet var en altta.

inci sözlüğe "seviyesizler, sadece küfür ediyorlar vs" şeklinde saldırarak prim yapmaya çalışan (veyahu fikir belirten) insanların inci sözlüğün mantığından alabildiğine uzak oldukları aşikardır.

inci sözlük; daha önce de binlerce kez söylendiği gibi ekşi ve ulu gibi diğer sözlüklerin can sıkıcı formatlarından, kasıntılı gereksiz yazarlarından usanmış insanların, herkesi kendi gibi gören insanların bir araya gelerek kendi aralarında eğlendikleri internet aleminin haşarı insanlarından oluşan bir yapıdır.

bu bağlamda; ekşi'de veyahut ulu'da inci'yi eleştirmenin benzersiz hafifliği ve gereksizliği açıkça görülmektedir.

özet: siz de biraz okuyun lan amına koduklarım. çok uzun değil zaten. *
üyesi olmak istediğim ama her başlıkta nasıl rahatça küfür edebileceğimi bilmediğim için yazarı olmaktan çekindiğim sözlük. eğlenmek için okuduğum site.
okudukca insanın yuzunun kızarmasına sebep olan sözluktur ve 18+ sitelerden sayılmalıdır.
artı on sekiz sınırı konulması gereken site.
on beş yaşındaki kız inci okudu diye recm edildi diye başlık bile olabilir haberlerde.
erkeklerle konuştu diye öldürülüyorsa, inciyi okuyunca ne yapılır o kıza merak ediyorum.
tabi erkekler içinse babaları: benim oğlum inci okuyor diye övünebilirler.
çok özgürler, fazlasıyla.. kuralsız bi dünya.. bakalım rayına oturacak mı.. oturursa çok şeyi kanıtlayacak.. (bkz: heyecanla bekliyoruz)
aşağıdaki başlıkla beni benden almıştır. *
fillerin y.arrakları neden suratlarında lan

1. kocaman lan su falan çekiyorlar yarraklarından. çok ilginç yahu.

(cayini sikiyle karistiran ulvi, 14.02.2010 03:22)
hakkında yazılanları okudumda yahu bırakın eğlensin ergen gerisi sefiller topluluğu. (bkz: adın batsın)
ntvspor'u ziyaret eden güruh.
http://inci.sozlukspot.co...or-a-saldırıyoruz-beyler/
bir kaç dakika önce bir sozlukmayhem kullacısı tarafından hacklenen sözlük. an itibariyle geri gelmiştir.
küfür içermeyen entrylerin silindiği sözlük..
o acilan basliklar nedir oyle dedirten abazan sozluk cesididir.~~
görsel

görsel

görsel
*
az önce kısa bi süre pipi lmiştir. *
sözlük denen zımbırtılar içerisinde en farklısı, en harikasıdır.
ismini bir buçuk ay önce duydum ilk defa. ( evet biraz asosyal olabilirim ama neyse konu bu değil) bir buçuk aydır direniyordum neymiş ne değilmiş bakmayacağım diye ama bu gece merakıma yenik düştüm ve girdim baktım. başlıklara, entrylere falan iyice bakıp bir anlam çıkartmaya çalıştım. sonuç olarak şimdi buraya yazdığım bu entrynin formata uygun olması için bir tanım yapmam gerek tamam ama moderatörler mazur görsün, sözlükçü arkadaşlar da kusura bakmasın tanımı kusursuz imkansızlık sebeplerinden ötürü yapamıyorum.
harbi bu ne la?
canlı yayında ersin düzen dışındaki yorumcular, yaptığını kaale almamışlar hatta durumu anlayamamışlardır. ersin hemen durumu anlayıp ''ekşi sözlük ün işidir bu olay.'' diye maillere göz atıp oltaya gelmiştir. zira yapım prodüksiyon inci ye aittir.
reklam manyağı sözlük. her platforma dalıp ücretsiz reklam yaptırıyorlar sözlüklerini.
şapka çıkartıyorum zekalarına.
a.ın oğlu esteban. dün akşam yaptıkları, ntvspor un anketinde kim şampiyon olur sorusunda diğer seçeneğini %60 la 1. yapmak tamam da, imdb top 250 listesine türk filmi sokmaya çalışmak mı...

(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)

birisi demiş ''3 yıllık kalkınma planımız'' olsun diye, koptum yalnız. am göt meme dışı aktiviteleri güzel ne diyeyim.

edit: tabii arkadaşların planı top 250 nin yukarıları. 240-250 arasında türk filmlerimiz olmuş bir sıralar.
sozluk spot yaptigi saldirida tamamen bu mallari kullanmis,

http://www.incisozluk.org/inci-sozluk-ileti/237880
şans eseri bi bkza tıklanır. neymiş ne değilmiş cihetinden bakınılır. monitörden yüze doğru aniden hücuma geçen testesterona mağruz kalmamak için derhal çıkılır, nefeslenilir, sakinleşilir.
budur inci sölük, bir korku filminde canavarın saldırıya geçtiği sizinse kurbanı oynadığınız sahnedir.
gülmek istenildiği zaman gidilmesi gereken yer.
link ölmüş başlık şu: merhaba beyler ben hababam sınıfındaki ahmet