bugün

dağılma aşamasında olan inci sözlüğün allaha inancı zayıf ya da bulunmayan kullanıcılarının büyük kısmının uludağ sözlüğe geleceğini ön gören öngörüsel bilinti.

--spoiler--
uludağ sözlüğün yarıdan fazlasının ergen oluşunun aksine tamamına yakını ergenlerden müteşekkil olan inci sözlük yazarlarından kotarılan genel görüşe göre ekşi sözlük bunlara fazla ağır ve devlet dairesi gibi göründüğünden, bir dandiklik olmadığı taktirde bu allahsız piç kurularının büyük kısmı uludağ sözlüğe gelecektir.

tabi önceden bi dandiklik olmaması için elebaşlarına çeltik atmakta fayda var.

bu durum uludağ sözlüğün geleceği üzerinde olumlu etkiler yapabilir.

yapmaya da bilir.

yapsa da koyayım amlarına yapmasa da.

şimdiden siktidi soktudu koduydu, piçidi, oç suydu filan. ağızımızı bu tip ergenlere alıştıralım.

ama sol frame'yi allahsız bir de meme caps'li görüntüden koruyalım arkadaşlar.

fazla açılmayalım.

ya da yavaş yavaş açılalım
--spoiler--

şeklinde yazar subjektif görüşü spoiler içinde sunulmuştur.
(bkz: yavaş gelsinler siklerini kırarlar)
yeni yazar başvurularının daha dikkatli incelenmesi gerektiğini belirten konu.
inci, sözlükten çok daha farklı bir oluşum olduğu için adapte olabileceklerini sanmıyorum.
olcaklar da benim kadar olur en fazla.(oldum bittim yazarım tüm sözlüklerde)
allahsızlar gelince sözlük kirleniyor mu ? ee madem öyle iki kelam etmenin zamanı geldi. allah a inanan kesim derdiniz nedir dostum. ben size saygılıyım siz neden her ateist lafı geçtiğinde saldırmaya başlıyosunuz ? sebep ? ne güzel müslüman müslüman takılıyonuz işte olum daha ne. siz şimdi müslümansınız ya içki de içmezsiniz, beş vakit namazınızı kılarsınız, oruç tutarsınız, küfür etmezsiniz, karıya kıza bakmazsınız, dua edersiniz, zekat verirsiniz . değil mi ? ne ? bunların birini bile yüzde doksanınız yapmıyormu? sizin dininizi demiyimde, din anlayışınızı sikerteyim. efes pilsen e sponsor ol, bir kere bile namaz kılma, oruç tutma (acıkmıyorumda su işi bozuyor abi! (siktir yavsak)) , eeee? sonra biz müslümanız. kusura bakmayında y.rramı müslümansınız. hem hadi siz müslümansınız kabul edelim ateistlerle derdiniz nedir olum. ne güzel işte ateistler arttıkça cennette size yer açılacak dingiller. düşünce tarzınıza tecavüz edeyim. eeeh! gidin başımdan hadi!
(bkz: ateistlerin dine saldırıp tatmin olması)
dokuzuncu nesillerin troll olmasıyla sonuçlanacaktır. Gelmeyin biz bize yetiyoruz uleyn.