bugün

Hastane Önünde incir Ağacı
Annem Ağacı.
Doktor Bulamadı Buna ilâcı
Anem ilâcı.

şimdi arkadaş bu şarkıda ki mantık hatasına bakalım.hastanenin önünde incir agacının ne işi var? madem hastanenin önüne bir şey koyacaksın eczane koy, medikal malzeme satan bir dükkan koy. ondan sonrada doktor bulamadı ilacı dersin. tabi bulamaz sana doktor ilacı, incir agacının önünde beklersen.

ikinci şarkımıza geçelim;

Beyaz gül kırmızı gül
Güller arasından gelir
buraya kadar herşey çok güzel. insanın içini yaşama sevinciyle dolduran bir şarkı girişi.devam;

Yarim giymiş beyaz eminem
Cuma namazından gelir

bu ne şimdi? emine burda bayanı anlatıyorsa, bayanın cuma namazında ne işi var.yok erkegi anlatıyorsa emine diyerek erkek ismi mi olurmuş lan.
ben çok yürüdüm
birazda sen koş.
minareden at beni, in aşağı tut beni.
--spoiler--
on beş kişiye saldırdım, vurdum vurdum saymadım.
--spoiler--

ebenin amı ali sami
serdar ortaç'ın tüm şarkılarıdır.
kıraç'ın fenerbahçe için söylediği 100. yıl şarkısıdır.
manda yuva yapmış söğüt dalına
yavrusunu sinek kapmış...
az önce doğdum
halatım yirmi yedi boğum
sele gitti ağustosum
vasiyet etmek istedim şarkılarımı kızıma
hep sonunda kendimi vurdum.
şarjörü doldurdum
ilk önce kendini şarjörü doldurmak. tercih meselesi tabi, saygı duymak gerekir.
yerli elvis tombalak hakan erk abimizin güzide parçası sen leyla ol ben mecnun.
http://www.youtube.com/watch?v=VKfb1bLlSJo
pop şarkıların %5inde bulunur.
"yarim giymiş beyaz eminem
cuma namazından gelir"

sözleri eminem'in müslüman olduğunu düşündüren şarkı dizisi, illa mantık aranacaksa durum bundan ibarettir.
erkekler ağlamaz
insanız unutma.

bu şarkıyı severim ancak her dinlediğimde mantık hatası var gibi gelir. birincisi erkekler de ağlar, ağlamanın cinsi yoktur. hadi bunu geçelim sonuçta ağlamayanlar çıkabilir arada. ancak insanız unutma kısmı çok zorlama gibi geliyor.
(bkz: benim olmasan taciz ederim)

şarkıda bir kere mantık yokta.şarkıyı söyleyende de yok bu mantı.dinleyenlere ise onların kendi tercihleri.
pop şarkıların %95idir.
murat kekillinin avara şarkısı.

dikkat ederseniz şarkının başlarında kızıl saç diyor nakaratta ise kara kaş diyor.ulan kızıl saçlı biri nasıl kara kaşlı olur.
pop şarkılarıdır.
(bkz: sen olmasan da sensiz olmuyor)

başta normal gibi gelse de biraz düşününce bir mantık hatası, biraz daha düşününce çok felsefik bi yaklaşım tespit edilebiliyor.
apaçi şarkısı olan kadın.