bugün

bıktık artık öteki olmaktan aq ne dersen de yine ve daha güçlü gelecek imamoğlu.
bunları üzen akpnin hdp oylarıyla kazanamaması aslında, o oylar birilerine gidecekti.

akp ye gitse daha iyi olurdu tabii mantık bu.

yoksa osloyu, haburu, dolmabahçeyi unuttuk mu sanıyorsunuz.
üstteki aktrol boşuna kudurma imamoğlu başkan oldu hadi bakalım yat uyu sütünü iç seni aşan konularla ilgili yorum yapma.
neymiş chp, hdp ile ittifak mı yapmamış. bu yüzden hdp ne istanbul da ne ankara da ne izmir de aday çıkarmadı he. istanbul da son seçimlerde yani 2018 haziran da chp-ip-hdp toplam oyu neyse imamoğlu nun oyu o.
şimdi il ve ilçe belediye meclislerinde chp den meclise giren hdp lileri ne yapacağız. tesadüfen mi chp listesinden girdiler.
şimdi imamoğlu düşünsün belediye meclisinde chp yüzde 35 bile değil. ya akp ile sulha gidecek ya da hdp lilerle koalisyon edecek.
olm saat 4 oldu yatın uyuyun amk. deli misiniz siz?
Bu yüzden hdp yi suçlayamazsınız. Sur un, Cizre nin uzaydan çekilen fotoğrafları var. Şehir darmadağın.

Sen benim evimi yıkarsan benim Suriyeli den farkım kalmaz. Ee kime vereceğim oyu? Evimi yıkana mı?
hdp ile kimse iş birliği yapmamıştır.hdp kendi stratejik plan üzerine aday çıkarmamış seçmen ise kendisine en yakın aday olan ekrem imamoğluna oy vermiştir.seçmene kimse laf atamaz.
Maalesef doğru olan durumdur. Maalesef diyorum çünkü hiçbir partinin bunlar ile iş yapmasını istemiyorum. Yine imamoğlu kazansın ama hdpsiz olsundu ama olmadı.
Bu da demek ki 17 yıldır akp desteklemiş akp yi.
Bunda inkar edilecek ya da tartışılacak bir durum yok, olan zaten bu. Bu da ders olsun herkese, bu işbirliğini zamanında yapsaydınız, ben ben diye egoist dolaşmasaydınız bunca sene durum böyle olmayacaktı.
Hdpnin oylarına talip olan Binali Yıldırım olmasına rağmen, seçmen imamoğluna verdi oyunu.
hdpyi akp meclise soktu. fakat chp hpd sayesinde kazandı istanbulu.
"dinime küfreden müslüman olsa" lafının tam yeri geldi: akp ye oy veren kürt vatandaşımız yok mu diye sorarlar adama.
Hdp yi meclise sokan chp ye teşekkür dönütüdür. Kusura bakmayın ama durum bundan ibaret.