bugün

(bkz: nereye el sallıyoruz)
(bkz: tabureden düştüm) olacak iş değil.
(bkz: allahın inayeti üzerine olsun yoldaş)
kardeşim ali bardakoğlu'nun beyanatını beğenmedik tamam da bu başlık böyle mi açılır. 10 entrydir isyan etmeyen arkadaşlara da yazıklar olsun.*
Ateistlerin ellerine verile bilecek En büyük koz. 2. olarak din adamları dini ögütlemek ve dini ibadeti yerine getirmekle yükümlüdürler farklı bir iş yapmaları gerçek işlerinin yerine getirilmesini engeller. Milli egitimdeki Ögretmenler çokmu düzgün insanlar dediginizi duyuyorum orasınıda size bırakıyorum...
(bkz: sen beni guldurdun allah da seni guldursun)
(bkz: sen beni guldurdun allah da seni guldursun)
toplumumuzda baş gösteren problemlerin ana sebebinin "islami çöküntü" ve "frenk mukallitliği" olduğu göz önüne alınınca haklı olan, destek verdiğim, arka çıktığım söylem.
bugün kürt meselesi dallanıp budaklandıysa bu islami usullerden vazgeçtiğimizden, ümmet yerine millet olduğumuzdan olmuştur. şimdi pek muhterem üniterci kemalistler hemen korkuya düşmesin; ümmeti getirelim demiyorum ama dediğim şudur ki ırki temelli yeni türkiye cumhuriyeti'nde oluşan şu kürt sorununa çözüm islamdadır. zira kürtler ile türkleri her şeyden önce birleştiren unsur islamiyettir. bizler gönlümüzde aynı rabba inandığımızı unutur da kafatasımızın farklı olduğunu düşünürsek bu sorun katlanarak devam eder.

kürt meselesi yalnız bir örnek. toplumda ahlaki erozyon varsa, toplum kişiliğini kaybedip başkalaşıyorsa burada bazı kanaat önderlerine ihtiyaç vardır. ve hiç şüphesiz ihtiyacı karşılayacak olanlar, anadolu coğrafyasında her dönem insiyatifi elinde bulundurmuş ulema olacaktır. din adamları kemalist cumhuriyet ile kaybettikleri misyonuna geri dönmelidir. çözüm ancak allah'ın kitabı ve peygamberin sünnetindedir.

"andolsun, biz bu kur'an'da çeşitli açıklamalar yaptık, öğüt alıp-düşünsünler diye..."

isra suresi / 41
Genele vurulmaması gerekir başlığın.zira herkes iyi iş yapamaz bu memlekette.
o kadar muhafazakar adamdan kanaat önderi olursa rambo okandan hocaefendi bile olur.
(bkz: acaba bugün ne müslümanlık yapsam)
bir haftadır yoğun halde yaşadığım gribal enfeksiyondan mütevellit, beynimin yüzde doksanbeşinin mukoza ile kaplanması mı bu okumayı yaşattı bana tanrım dedirten, ancak saatlerce anlamaya çaılşsamda sağlam kafaylada anlayamayacağım başlıklardan sadece bir tanesi.
imamlar toplumun ve * kanaat önderi olmalıdır ?!?
türkçe öğretmeni mi aramak istiyorum.