1. 1.
  griple gelen, gribe bağlı enfeksiyon tipidir.
  ... deli bozgun dolu dizgin
 2. 2.
  resmi hakan şükür hastalığı.
  1 -1 ... copy paste
 3. 3.
  (bkz: tribal enfeksiyon)
  ... deli bozgun dolu dizgin
 4. 4.
  şuan içimde bulunduğum durumdur ve bana aşırı bir duygusallık katmıştır. bir tas çorba yapacak bir sevgilim bile yok denilip saatlerce ağlanılmıştır. helede geçen gribiniz 3 hafta sürmişse hazırlanan vasiyet gözden geçirilir ve kefen ölçüleri alınmaya başlar. kişi sevdiklerine iyi davranır. ama bir süre sonra gribal enfeksiyon vücudunuzu terkeder ve siz normal hayata dönmek zorunda kalırsınız....
  ... chimaera
 5. 5.
  genellikle kış aylarında ve ilkbahara doğru vucudunun virisler tarafından saldırıya uğraması sonucu son bir ay boyunca antibiyotikler,ateş düşürücüler,nane limon gibi binbir türlü ilaçların kullanıldığı, bozuk musluk gibi akan burnunu silmek için aldığın kağıt mendillerin sayısını hatırlamdığın,herkesten "kendine dikkat et,sıkı giyin" gibi sözleri sıklıkla duyduğun artık eczacıyla kanka olduğun çok sıkıcı,kendinden tiksindiğin,hiçbirşeyden tad alamadığın "acil şifa" dilekleriyle dolu bir süreçtir.
  2 ... imrtldrk
 6. 6.
  şiddetli burun akıntısı ve hapşırma yanında halsizliği de beraberinde getiren c vitamini manyağı yaptıran hastalık.
  1 ... gezenadam
 7. 7.
  genelde 5-7 gün arası etkisi olan enfeksiyondur.
  ... sakat sinek
 8. 8.
  şu sıralar içerisinde bulunduğum, geçiren kişinin hayatını bitiren hastalık. hayatını bitirmekten kastım, allah korusun ölüm falan gelmesin aklınıza, evde kilitlenip kalmaktır. evet son iki gündür ne okula gidebildim ne de bir arkadaşımı ziyaret edebildim. resmen eve hapsolmuş durumdayım, mümkün olduğunca bakkala dahi çıkmıyorum keza eşek sudan gelinceye kadar dayak yemiş gibi hissediyorum kendimi, bir halsizlik bir halsizlik sormayın yani. kat kat giyinip allah sözlükten ve kitaplardan razı olsun evde pineklenip duruyorum efendim. işin benim açımdan en üzücü yanı ise bana sıcacık çorba yapıp hasta olduğum tam da şu günlerde yanımda bulunup nazlarımla usandırıp ölüyorum bitiyorum nidaları atacağım sevgilimin benden çok uzaklarda oluşudur. napalım sözlük biraz senin kafanı ütüleyeceğim bu sıralar kusura bakma artık.
  ... okuyom ben ya
 9. 9.
  illet bir hastalık değildir ama süründürür. en fazla 1 hafta süründürür o başka ama süründürür.
  ... platoniclover
 10. 10.
  bir tribal enfeksiyon degildir.
  ... the phantom of the opera