bugün

üniversitelere doluşacak olan kokudur.
hacı yağı olabilir.
insanları kokularına göre yargılamak.

kokuya göre yargılamak ne lan. söylemesi bile saçma. *
sperm' sigara' alkol kokusundan yegdir. kendini egenmis ve kendi toplumuna kendi insanina ddusman olmus denyokokusundan yegdir. universiteleri kendinin sanan dallamanin kokusundan yegdir.
(bkz: imam hatipli kukusu)
gül esanslı tesbih kokusudur.
kimisinde, bildiğin mis gibi şarap kokusudur.
6. duyu organımızla algılayabileceğimiz kokudur , öyle bir duyu var mı ben bilmiyorum .
marmaris te ki amerikalı nın ta kendisidir.
mantıken hos koku olması gereken kokudur. *
(bkz: imamafobia)
dinini, dilini, özünü ve sözünü bilen insan kokusudur. bu topraklara aittir. ithal değildir. kendini, kendi toplumu içinde konumlandıramamış, batılılaşma uğruna değerlerine sırtını dönmüş, ne idüğü belirsiz, hala kimlik arayışı içinde olan cühela tayfasının kokusundan kat be kat iyi bir kokudur. ha bu kokuyu biliyorsanız eğer sakın unutmayın. zira gün gelecek, bir imam hatipli pamuk tıkayıp sizi paketlediğinde bu gezegende alacağınız son koku bu koku olacaktır .
hazımsızlar için, çok keskin olan kokudur, pardon korkudur.
üzerinde genelleme yapılmasının mantıksız olduğu kokudur.

imamhatipli genç kaç yaşında? en fazla 18. kimi 15 kim 16.
bu çocukları kim yolluyor imam hatipe. ailesi.

yüklenilmesi gereken kim? düşün bir daha.

kör gibi yeterince düşünmeden bir yerlere sataşacağınıza biraz düşünün de ağacın köküne saldırın.
üç kuruşluk aklıyla insanları sınıflandırmaya çalışan zihniyetin yaydığı kokudan farklı olduğu kesin mantalite hatasıdır.
koltukaltı yada apış arası kokusuna eşdeğer kokudur.
insan değil misin ? imam hatipli insandır. kokusu da insan kokusudur. sen imam hatipliyi kendinden farklı bir tür olarak tanımışsın sanırım. kromozom sayımız imam hatiplilerle aynı. bu derece cehalet sana kimden miras ?

islam dairesi kapsar imam hatipli dairesini. [ ilkokul seviyesinde biyoloji bilmeyene matematik dersleri] müslüman temiz insandır. [ temiz değilse bireyin suçudur. sus ! ] müslümana günde beş vakit namaz farzdır ve abdest gerçekten müthiş bir temizlik yöntemidir. namaz kılmayanların günde beş defa ayaklarını yıkadıklarına inanmıyorum mesela ben. tğm bunların neticesinde diyebiliriz ki: imam hatipli islamın şartlarını yetine getiren bir bireyse temizdir ve gayet hoş kokar.

evet üniversitelere doluşacaklardır. korkun !
faşistlerin burnuna gelen kokudur.
sadece yaftalamayı seven insanların alabileceği kokudur. bu kokuyu alabilen insanlar da muhtemelen bir başka kesime hitap eden kötü kokular yayıyorlardır.

bir de, -ille de- alınacaksa bu koku bence özgürlük gibi kokacaklardır. seçme hakkı gibi kokacaklardır. bir de kat sayı zoruyla ilahiyat fakültelerinde okumak zorunda kalmadıkları için, mutluluk kokacaklardır. ne güzeldir, oh mis.
taharetsiz gezenin bok kokusundan, ayakta işeyenin sidik kokusundan katbekat güzel bir kokudur.
hem nedir?
(bkz: temizlik imandandır)