bugün

bu devirde yaşanmakta olan durumdur.

şimdi illuminati konularını konuşmaktan nefret ederim. böyle çoluk çocuk hevesi gibi bişey geliyor bana. hele şu sayaç olayından sonra harbi sazan yerine düşmüştük. ama şimdi dürüst olalım. sağır sultan bile dünyayı yöneten gizli bir yapılanma olduğunu biliyordur. bu illuminatidir değildir, başka bir şeydir. biz şimdilik illuminati diyoruz.

bu heriflerin amacı, yeni dünya düzeni sloganı altında "ahlaksız, dinsiz, hipnotize" edilmiş bir nesil oluşturmak. en büyük silahları ise ne nükleer bomba, ne savaş aletleri ne de başka bir şey. en büyük silahları televizyon, internet. yani sanal dünya. bilinç altımıza işleyerek bizi kolayca yönetebiliyorlar. düşüncelerimizle fikrimizle oynayabiliyorlar. algı operasyonları yürüterek (bak bu kelimeyi çok kullanmaya başladım) insanları yönlendiriyorlar. gündemi değiştiriyorlar. savaşlar çıkarıyorlar, gidişatını belirliyorlar.

bu adamlar harbiden mutlu sona çok yakınlar. aslında gelmiş bile olabilirler. toplumun durumu ortada. artık böyle ahlaksız şeyler cadde ortalarına kadar sıçradı. müslüman toplumlara kadar(edit:bunu belirtmiş olmamın sebebi müslümanların dinine bağlı olması). ahlaksızlık normalleşmeye başladı. kötü şeyler normalleşmeye başladı. gençler bilgisayarlara telefonlara bağlandı. araştırmayan bir nesil var. okumaktan aciz bir nesil. tek derdi arkadaş ortamında "popi" olmak olan nesil yetişiyor. tüm farkındalık etkinliklerini oyuna çeviren bir nesil (bkz: als farkındalık kampanyası) izlediği her şeye özenen, taklit eden bir nesil.

insanlar artık katliamlara kayıtsız kalmaya başladı. ortadoğunun hali ortada. adamların en büyük projesi. bu olaylar yüzünden kaç milyon insan öldü son 50 yılda ortadoğuda. ortadoğu diyince aklıma artık yıkık dökük binalar, enkazlar filan geliyor artık benim. ama insanlara bunu unutturuyorlar. kan gölü olmaya devam ediyor dünya.

adamlar istediği gibi yönetiyor bizi. biz böyle düşünmenizi istiyoruz diyorlar öyle düşünüyoruz. böyle yapmanızı istiyoruz diyorlar öyle yapıyoruz. manipülasyona uğruyoruz. bilinçlenmemiz lazım. araştırmamız lazım. duyarlılığı kazanmamız lazım. tek çaresi bu.