bugün

saçını at kuyruğu yapmış kızların saçlarını çekip "sifoooon!!" diye bağırmak.
ilk aşkım diye nitelendirebileceğim çocukla evlerimiz yakın olduğu için çıkışta beraber giderdik. 2. sınıftayken yine çıkmış eve gidiyoruz. önümüzden kara kedi geçti. çocuk dönüp 'kara kedi uğursuzluktur.' dedi. ben de bilmiş bilmiş 'ben öyle şeylere inanmam.' dedim. demez olaydım. iki dakika geçmeden yere iki seksen yapıştım. öyle böyle bi düşüş değildi hani. tabi çocuk koptu sonra. hala gülerim hatırladıkça. bilmişlik yaptın o yaşta bari düzgün yürü be yavrum.*
aşık olduğun öğretmenine her gün çiçek götürmek, çikolatanın yarısını onunla paylaşmak vs.
plastik beslenme çantasında illa haşlanmış yumurta bulundurmak.
Babamdan aldığım parayı biriktirmek yerine harcamayıp babama geri vermek.
kızlarla oyun oynayan erkeklere top demek.
eğer önemli bi konu varsa o çöp başında konsey toplanır kalemlerini açarken konu konuşulurdu sanki kurtlar vadisi.
salaklığımı bilmem fakat. ilk okul hayatım çok iyi iken 7. sınıfta evime pc gelmişti. asosyal olmuştum 7 ve 8. sınıfa susarak geçirmiştim. önce ki yıllarda ne kadar konuşkan ve makara biriysem o 2 yılda hepsini çöpe atmıştım. tabi yıllar yıllar geçti ilk okul arkadaşlarımla buluştuğumda hala o gözle bakıyorlar. ne yapsan o imajı kolay düzeltemiyorsun. tabi sokayım ilk okula lise hayatım ve orada ki arkadaşlıklarım bana yeter. başlı başına bir hata benim için ilk okul
ilk okulda geçirdiğin hayat o kişileri tanıdığın sürece hep peşinden geliyor.
kendi montunu sevdiğin kızın montunun üstüne asmak.
-Su içmek için öğretmenden izin almak
-Öğretmenin yere bişeyi düşünce tüm sınıfın onu en önce hocaya verme yarışı
-tahta sildirmek tebeşir almak için öğrencilerin kullanılması
-okul nobetciligi

Lan zaten yazin 3 ay yatıyor bu insanlar. Aslında öğrencileri kullanarak ayak islerini yaptiriyorlarmis.

En önemlisi de su içmek. Sen kimsin ki temel ihtiyaç olan bir eyleme izin vermiyosun zamanında nasıl kabul etmişiz bunları akıl alır gibi değil. Bide 8 yaşında olan çocuğa kaç yaşına gelmissin çişini tutamiyo musun sen ya tribi.
kız arkadaşımın poposunda darbuka çalmıştım neyin gazına gelip bilinçaltımın vesayetine uğradıysam. babam gelmişti öğretmenle konuşuyordu 2-3 saniyede bir yüzüme baka baka. ne utanmıştım travma gibi travma amk. belki o götü şaplakladığımda kimse gelmeyecek kadar laik bir ülkede yaşasaydım daha özgüvenli daha bir girişken bir yapım olacaktı. lanet olası örfi kurallar.
edit: darbuka çalmıştım vesaire demişim yanlış anlaşılma olmasın kızın poposunu direk darbuka niyetine kullandım. ha bilinsin yani.
Kızlar tuvaletinde kızları boncuklu silahlarla taramıştık 5 kişi

Kızların eli yüzü mosmor

Babam ne dövmüştü beee
Ulan müslüman müslümana böyle vurur mu.
yapılan en kötü hata, önceden oluşturulmuş bir sınıfa sonradan kayıt olmaktır*.
lan bir şey olur hep beni suçlardılar, allah'ın cezalsı sınıf arkadaşları... asla unutmayacağım bunu.

ayrıca eğer kafasına göre su içilmesine izin verilirse sınıfta düzen olmaz ...
bir sınıfta 30 kişi olduğunu varsayalım. düşünse 5 dakika da bir pet şişe sesi gelecek.
öğrenciler nasıl konsantre olabilir ki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar