bugün

çocuksu masumiyet işte budur.
geleceğin dürüst insanlarından.

(bkz: dürüst çocuk)
gayet dürüst bir çocuktur ve henüz entrikaya, yalana dolana bulaşmamış tertemiz bir ruhun bedenidir.
biraz da özenti bir çocuk.
büyüyünce, "risk nedir?" sorusuna, boş kağıt vererek * cevap verecek olan öğrencidir.
her soruya verecek cevabı olan öğrencidir.

soru 1: 120 + 240 = ?
cevap: üççüzatmış!!

soru 2: hüseyin parasının 2/3'üyle kalem alıyor. elinde 25 kuruş kaldığına göre kalem ne kadardır?
cevap: bilmiyorum

soru 3: osmanlı padişahlarını sayınız.
cevap: ebeynamı!!!
aynı çocuk sınav kağıdında da hiç korkmadan cevaplayamadığı sorunun cevabına bilmiyorum yazar.
küçükken arada sırada yaptığım birşey.Birçoğunun başına gelmiştir bence.Bazen işe yaradığı da görülmüştür
- baba ! rüstemin yaşı 11, halenin...
+ yorgunum oğlum git anneneee...
- anne ! rüss...
+ yemek hazırlıyorum, git babana..
- BiLMiYORUMMMM

iŞTE BU ÇOCUK
en asil duyguların öğrencisidir , kırmızı kurdela takılasıdır.
harbi çocuk eylemi.
yapmadım diyen kesimin % 70'inin yalan söylediği belli olan konu.

(bkz: hey gidi günler hey)

(bkz: ben askerde hiç dayak yemedim) *
anasına, babasına, ablasına, komşusuna yaptıracağına daha hayırlı bir iş yapan öğrenci. mini mini bir çalışkan iki.
(bkz: cadıı)
bilmiyorum yazarak 10 sorunun arasına 4 soruyu sıkıştırabilirsiniz. örtmen baktığı zaman görmez.*
en azından ödev diye uyduruk cümleler yazmasından daha iyi bi şey yapan öğrencidir. benim öğrenciler mesela uydurup uydurup geliyorlar yahu on kere anlatıyorum halbuki.. deli oluciim bigün bu yüzden.
üniversitede 4. sınıfta alttan 12 ders alan çocuktur. *
her sınıfta birkaç tanesine rastlanabilir.
akıllı,zeki öğrencidir.O aptal,bi anlamı olmayan ve birşey öğretmeyen sorulara verilebilecek en güzel cevabı veren öğrencidir.
ilkokul da öğretmenin verdiği 10 soruluk ev ödevine, içeride oturan büyüklerin yanına gelip eğlenmek istemesinden dolayı bütün sorulara "bilmiyorum" yazan ilkokul öğrencisidir. *