bugün

- ağığğ badegül sikimi yılan soktu
* nepim
- em tükür, em tükür
* hüpsss tü, hüpss tü, yeter mi? hüpss tüü
- şştt konuşma
* allah belanı vermesin, vıcık vıcık oldum.
- devam konuşma devam

gerçekten kafa karıştıran bir sorudur. ilk oral seks nasıl çıktı? kim nasıl buldu? ne dedi? nasıl ikna etti? aklı başında çoğu kişi merak etmiştir bunu. şahsen geceleri karanlık odada sigara yakıp, dumanını közüne közüne üfleyerek çok düşündüm. uykusuz kaldığım geceler oldu benim de;

- badegül
* ne var
- yine yılan soktu
* nası bi yılan bu ya, hergün hergün sokuyo
- ibne galiba bilmiyorum
* hüpss tü, hüpss tü, hüpss

- badegül?
* hüpsss tü, ne var
- sanki taşaklarımı da ısırdı gibi...
* yok artıkk!
- bi de diyorum şu boğum kısmını biraz daha kuvvetli emsen mi?...
* ehhhhh
- badegüll. dur gitmeee, şşt badegül meme uçlarımı da soktuu...

eğer olay böyleyse binlerce teşekkürler badegüle. zamanla yılan kulak memesine kadar her yeri sokmuş çünkü. o yılana da eyvallah amk. zehirine kurban oldumun...
vücutta girilen tek delik olarak vajinadan sonra önce anal seks gelmiştir çok yakın oldukları için, sonra bir bakmışlar ki ağız da aynı delik işini görebilir denemek istemişler sonrası (bkz: patladı gitti)
o değilde; (bkz: üzümünü ye bağını sorma)
-yarmagül
+öhh gene ne var be.
-em tükür. em tükür.
+yeter be bıktım artık şu iğrenç şeyden.
-sus ve yalovaya devam et.
+ne diyosun sen ya. pislik herif.

böyle de olabilir.

ne bilelim nasıl çıktı.

ilk sex için;

http://www.youtube.com/watch?v=7bverCuSACI
(bkz: sik kafalı japon askeri)
muhtemelen ademin yanlış deliğe sokmasıyla ortaya çıktı. Havva'nın suçu yok.
-nerdeyding?
+ava giddik arkadaşlarnan
-he ben de inandım! ne zaman sorsam ya ava gittim, ya dinozor govaladı gelemedim
+ne diyon gadın?
-çocuk mu gandırıyon sen? ava gitmişimiş. hanı nerde o zaman et? hani mamut? hani t rex?
+hasbinorrraa..
-hadi mamudu t rex'i geçtim, güççük bi geyik neyin de yok. bir gıdım et getirmemiş, avdan geliyom diyo. çoluk çocuk ne yiyecek? ocakta ne bişecek? hiç düşünen yok!
+lan ne ocağı? daha ateş icat edilmedi ki amk. dan dun konuşup adamı hasta etme gadın!
-heee işine gelmeyince sus, işine gelmeyince gonuşma. ama nerdeydin deyince cevap yok, hani et? deyince cevap yok. anca yalan, anca yalan. o yalanı da kim icat ettiyse boynu altında galsın inşallah. çoluk çocuk aç. ağzımıza alacak bir gıdım et yo..
+aal ammına goyymm
-olloh bolonu vorsun horuf...
(bkz: beyle)
senin pipini keserim diye bağıran kadın hızlı bir hamle ile adamın pipisini ısırmak için ağzına sokar ve ağzının içinde büyüyen sike kayıtsız kalamaz.
abazalıklarından ne yapacağını bilmeyen iki çift arasında başladı.