bugün

lütfen kurallara uyunuz,
uymayanları uyarınız.
Uçağa bininiz ve ilh.
havaalanına gitmeden önce bakkaldan su alın. küçük suya 3 lira verilirmi aq
gusül abdesti alın.
Uzaklara uçma kuşum denebilir. Evet.
Yanında şekerimsi tatlımsı çikolatalar bulundur . Aksi halde uçuşun hiç kolay olmayacakdır.
"bomba" deme!
ilk kez uçmasam da ihtiyacım olan tavsiyelerdir.

hem yurtiçi hem yurtdışı uçmuşluğum var ama nedense yine panik yaptım .

biri özetlesin yurtdışı uçuş için yanıma ne almam gerekiyordu ( evrak cart curt vs ) , havaalanında neler yapmam gerekiyordu falan. hayır bir kez uçağı kaçırıp 1000 dolar bilet parası domalmışlığım var, tekrar olmasın.
inince gaza gelip alkışlamayın lütfen.
Cam kenarı alın bi bok görünmüyor diyenlere inanmayan. Kalkarken inerken görünüyor. Birde kalkarken orgazm olmak gibi bir duygu yadayacaksiniz ama tam kalkarken normal o panik yapmayin.
Hosteslere amele gibi bakmayın. Dışarı bakarken de heammina bundan daha iyilerini gördük biz havası verin.
cam kenarı benimde tartışmasına girmeyin. Emin olun otobüstekinden daha çirkef ve daha çazgır insanlar çıkıyor karşınıza. Bana bayan bir hakim denk gelmişti mesela. Gerisini siz düşünün artık.
sol framede açılan başlıklara bakılırsa biri ilk kez uçağa binmiş anlaşılan. lan uçmak nedir? kuş musun sen? yokluğu bu kadar belli etmeyin bari be.
Sakın uçaktayken birşeyler almayın havada olduğunuz için adamlar başka çareleri yok diyip pis pis gülerek normal fiyata 5 katı fiyat koyuyorlar.
(bkz: nereye uçacaklar)
hangi enstürman ile uçacaklarına bağlı değişkenlik gösteren tavsiyeler bütünüdür.

düz bir yolcu uçağı ile uçacaklar ise havaalanı kurallarına uymaları, girişte ve çıkışta işlerinin uzamaması adına mümkünse valiz ve kemer kullanmamalarını tavsiye ederim. bunun dışında gideceğiniz yerin hava durumuna göz atmayı unutmayın.
paniklemeyin. en fazla ölürsün yani abartma. taş gibi hostesler var onlara bak.gözün gönlün açılsın.
Uçak inince alkışlamayın. Türk milletinin böyle bi alışkanlığı var gözünü seveyim yapma. Yükle kendi kraşını kafanı göm hiç düşünme. Bi baktın varmışsın.
siz siz olun bu uçuş deneyiminizi sol frame e kusmayın.
hosteslerden fazla medet ummayın zira hollywood filmlerindeki hostes ablalardan bizde pek yok.
red bull için kanatlandırıyormuş efendim.
uçamazsınız boşuna denemeyin.
(bkz: yaran yanlış okumalar) ilk kez uçaksavarlara öneriler.
ukteci burada "ilk kez uçağa bineceklere tavsiyeler" demek istemiş ama karakter sınırlamasından dolayı "ilk kez uçacaklara tavsiyeler" olmuştur.
tanım: ilk kez uçağa binecek acemiler için verilecek taktiklerdir.
bot giymeyin derim ben giyecekseniz de güzel temiz ve mutlaka ayak başparmağı görünmeyen bir çorap giymeye dikkat edin,
çünkü aramalar sırasında eğer bot giymişseniz onuda çıkartıracaklardır.