bugün

Orta okulda müdür arka bahçede top oynamamızı istemiyordu( kendi odası arka bahçeye yakındı ve çok gürültü olduğunu söylüyordu)
Bizde inat değil mi hep arka bahçede futbol oynuyorduk. Bir gün bizi yakaladı ve savunma yazmamız istedi. Tabii o zamanlar küçüğüm korkarak (müdür anneme ve babama söyler evde halıyı öpersem diye) ve kimseye savunma yazdığımı göstermeden aceleyle yazıp teneffüste müdüre vermiştim. Allah tan korktuğum gibi olmamıştı.
ortaokul zamanında olmuştur.
disipline kadar gitmedi, müdür azarla bıraktı ama yine de anlatayım.

ruh hastası bir sevgilim vardı, arada sinirlenip beni boğazımdan tutup duvara falan yapıştırırdı, kızla boğuşuyoruz bildiğin öyle anormal güçlüydü.
yine kızımız kıskandırma çalışmaları yaparken biri işe yaradı ve ben delirdim, karşı sınıfa gidip çocuğu bulup uçan tekme attım, yere düşünce arkadaşları bana saldırdı tabi.
durumu gören sınıf arkadaşlarım da bunlara saldırdı, sonra diğer sınıflar da heyecana kapılıp birbirine girdi.

olaylar dindiğinde müdür gelip sorumluları alıp götürdü, benimle beraber 2-3 arkadaş azar yiyip geri dönmüştük.

edit: disiplinlik olan durumun disipline gitmeme sebebi okulun en iyi sınıfından olmamdı sanırım, riske atmadılar kendilerini.
resmi evrakta sahtecilik.

kayıtlara böyle geçti. oysa sadece numaramı silmiştim yoklama fişinden.
okul servisinde bira içmiştim. ilk disiplin suçum buydu. gerçi tek diliplin suçumda bu.

o değil de servisten size ne ipneler.