bugün

asimetrik be yaaaa ! şeklinde olabilir.
Düşsem bu kuyudan çıkabilirmiyim acaba.
görsel
vajinaya olan saygısından ilk on dakika vajinaya dokunamamak.
taş atar ses ne kadar erken geliyorsa tehlike o kadar azdır.
Piç ali fıkrasını akıllara getirir.

Ali bir gün dergileri karıştırırken vajina görselini farkeder. Gidip babasına sorar. Baba kadınların neden kesik gibi. Bizimki gibi değil der. Babası balta gelmiş oraya der. Ali durur mu yapıştırmış cevabı:

- vay AMK balta da tam pıttışın üzerine gelmiş.

Amk bu böyle anlatılmaz ki. Bu kadar kırpabildim.
vaouvv .
deprem olurda donakalırsın ya ne yapacağını bilemezsin onun gibi olmuştu. noluyor yaa.

gerçekten kolay değil hanımlar belki yıllarca çevrende, erkekler arasında sadece bu konuşuldu, hikayeler anlatıldı, müstehçen videolar izlendi. şimdi ise tam karşında duruyor. aya ilk kez ayak basan neil amstrong gibi donakalıyorsun.
Vajinanın tam olarak neresi olduğunu biliyoruz değil mi gençler?
Penis aldırma ameliyatım sonrası yaşadığım şaşkınlıktır. Narkozun etkisi geçtiğinde usulca dokunmaya başladım ve hoşuma gittikçe okşamaya başladım.
görsel
görsel
bu nasıl kullanılıyor lan? bozmasak bari daha ilk seferde. ki ilk seferde bozmak gerekir.
bir arkadaşımın tepkisi ( ilk gördüğünde 24 yaşındaymış ) ;

- çizgisini hep yatay zannetmiştim. ben yıllarca yatay çizgili bir şeyi hayal edip mast. yapmışım.

t...t kulakların çınlasın oğlum.
(bkz: am mı lan o)

Kusura bakmayin seviye dustu.
vajina görünmez. görmek için jinekologların kullandığı özel aletler gerekir. kıssadan hisse: anatomi 101 den çaktınız, bir dahaki sefere daha iyi çalışarak geliniz.
(img:#2265685)

bu herife bayiliyorum.
olmuş vaka ;
arkadaşım ilk defa gördüğünde 22 yaşındaymış ve çok şaşırmış . o yaşa kadar çizgisini yatay sanıyordum dedi. yıllarca yatay çizgili şeyi hayalleyip şeytana uymuş !..
vajina ne abi?
e madem buraya kadar geldik, iceri bi girmek gerekir ayip olmasin diye.
görsel