bugün

siz uzaylı mısınız? siz insansanız o zaman ben uzaylı mıyım?
nasniktir.
(bkz: yumurtaya can veren rabbim)
dobrowski demekten korkardım hep. demedim allahtan. ne de olsa çarkıfelekle büyüdük maalesef.
fatih tekke?

yuh artik, gokdeniz?!

bizim turklerde adettir, mutlaka ortak tanidik vardir. yoksa da bulup bulustururuz bi sekilde; ornekteki gibi, lenine kadar yolu var.
-okuyo musun?
-kaç gidiyosun?
-gezegenini seviyo musun?
söze gerek yok icraat zamanı.
- ulan bizimkiler de insan mı bee?
yuh amk bu kadınsa ben neyim?
kak dela, en vojna madam.
uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende.
bir ırkın gen havuzunda hiç kusur bulunmadığı gibi olağan üstü ve göze oldukça hoş gelen bu küçük ayrıntıların çekinin olmasına rağmen aynı vücutta bir araya gelmesi hem fiziksel hem biyolojik hem de etik açıdan gerçekten de mümkün mü diye bir sorgulayıp ardından türk kızlarının fizyolojik özelliklerini aldıkları gen havuzunun neden bu çekinik özelliklerden bazılarını almadığını düşünürken birden aklıma bu baskınlığın her alanda kendini gösterdiğini farkederek düşünceme bir son verdim ve bu doğal sanat harikasının seyrine kaldığım yerden devam ettim.

özet geç piç: o kadar güzel ki, ben kalbime, kalbimde ona köle oldu...
edit: ya amına koyim o kadar yazmışım hala mı anlamadınız dalga geçtiğimi? kızlar bi sakin olun, siz daha güzelsiniz. *
-gorbaçov...
c- baba bu ne?
b- senin annen bir melek miki yavrum?
c- anlamadım baba..
b- merak etme oğlum.. ne kadar öğrensen de, yıllar sonra görünce de aynı tepkiyi vereceksin.
(bkz: lan bu ne)
allah'ına gurban senin !
+Biliyon mu Türkiye'de herkes rusçada evet'i bilir.
- da?
(bkz: Çengel bulmaca)
dobrovski!?
Dobroski dobrowolski turuja, trışkadan yiyişka.
(bkz: Simoviç)
Ananı..
Bir grup rus kızını üç sene önce ilk defa gördüm yanımda sevgilim vardı baktım baktım baktım ve sonra kolumda bir hislenme oldu (artık ne kadar mutlu olmuşam galon galon endorfin yemin ederim) kafamı çevirmeden ilk ettiğim laf "ne var la" oldu (eski) sevgilim bu olayı görünce koluma çimdik atmıştı (ergen zaman) ve ben nasıl motive olmuşsam olaya hissedememiştim ertesi gün ayrıldık evet buradan alınacak ders rus kızlarına yakınlaşsanızda yakınlaşmasanızda ilişkiniz bozulur buda sosyal mesaj olsun genşler.
unde bah!
nasıl bir otele getirdin lan bizi.
(bkz: am günü yağ)
ben verecek 100 dolar biz yapacak duj.
şş davay davay
güncel Önemli Başlıklar