bugün

Şansını yüzde 90 kaybetmek.
göte gelmek...
mantıklı bir sebeb bulan insan olabilir. çok az kız bu duruma takmaz ama genelde takarlar. başlamadan bitmesi mümkün bir ilişkidir.
çok garip bir durumdur. yapılmaması gerekir.
o buluşmayı ilk ve son yapan olaydır.
kıza kendi hesabını ödetmekse içinde bir yanlış barındırmayan olaydır.

kızlar, hesabı erkeklere ödetmeyin. herkes kendi hesabını ödesin. gururlu olun azcık.

zaten kendi masrafını çıkarıp kendi ödeyen kız candır, ciğerdir. sf ablasının bir tanesidir.
fenomenlikte bir başlangıçtır. doğru yolda ilerlemektir.
ne durumda olduğuna bağlıdır. kimse, kıza hadi bakayım sen ödey,ver hesabı demez. öle diyosa zaten, kızda pek gönlü yoktur. ama başka bir durum söz konusuysa, mesela elemanın parası yoksa, durum değişir. ama temelde hangisinin ödediğinin farketmemesi gerekmektedir. zira ilişki ortaktır ve herşeyi paylaşmak gerekir.
(bkz: yok artık)
illa bişey verdirmek alacağın başka şeylerin önüne set çekmek.kızlar erkekleri sağılır inek olarak gördükleri için şaşırırlar,sonrada bana hiç saygısı yok derler nasıl olsun.
sinemada basima gelmis olaydir, bekledim bari cola-popcorn alir diye oda olmayinca ilk ve son bulusma ve gorusme oldu.
ayritten beyleri kutlarim iyi cesaret gerektiren olay.
bir de ödetmemek için buluşmayı aylarca erteleyen çeşitleri vardır bunların...
ilk buluşmaya geç kalma korkusu yüzünden acele ile evden çıkarken cüzdanı unutulması sebebiyle olabilecek durumdur.
bu kızdan bişey olmaz, bari kendimi soğutayım diyen erkeğin yaptığı iştir.
ödetmek değilde, kızın kendisinin ödemek istemesidir.

arkadaş, ilk kez filme gidiyoruz. biletleri ikisini de alacak olan erkek gururuyla süzülüyorum sırada önlere doğru. benim kız öne bi geçti, ikimize bi bilet aldı. dondum noluyoruz lan diye. tabii ben hala donmuş bi halde sırada beklerken kız "bak ya bu biletlerden birini alıp benle sinemaya gelirsin ya da ben tek başıma buradam çıkarım" dedi. aklımdan geçirdim bu kız ciddi, ağzıma sıçar gelmezsem diye. tabii sonrasında tanesini 10 ytl'den içtiğimiz sıcak çikolatalardan intikamımı aldım. nihahahaha. *
(bkz: bak su konusana)
abartılmayacak kadar normal bir durumdur. hesabı hep erkek öder diye bir kaide yoktur ve bazen kızlarında hesap ödemesi gerekmektedir. belki ilk buluşmada yapılması garip gelebilir ama insanlık halidir. parasını evde unutmuş olabilir, ya da parası olmayabilir. sonuçta aşk sevgi hesap ödemekle oluşup ödememekle yok olmaz, fakat sürekli hesabı kıza yıkmaya çalışıyorsa biraz durup düşünmek gerekir.
en iyisi alman usulü ama bu hiçbir ilişkimde olmadı. giren hep bana girdi.
eğer dışarı çıktığınız kişiye aşık olma ihtimaliniz yoksa, eğlenmek amaçlı takılıyorsanız para ödeme kısmında biraz gergin olsanız da sonradan çok zevkli olan eylemdir. deneyin. hep onlar mı sömürecek lan.
kıza fakir olduğunu açık açık belli etmek.
belki de kız birşeyler ısmarlamak için zorla davet etmiştir. cepte de para yoktur. normaldir. hem neden erkeğin daha çok parası olmak zorunda olsun?
Alıstırmamak adına yerinde bır davranıs olacaktır.
kızla buluşunca fikirleri değişmiş olduğundan, bi daha görüşmemek için yapılan bir eylem olsa gerektir. yani beyler bunu saf saf yapmaaz, var bunda bi iştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar