bugün

ilk ve son kez görülecek kızdır.
(bkz: yuh ayı)**
eğer mahmut usta'nın yeri'nde yiyorsa yarra yiyecek olan kızdır. 500 liraya dükkanı yersin.
normaldir bildiğin normaldir. önemli olan yemeğin içeriğidir.
yani bu kız, diyelim ki 50 liralık bir servisten 10 tane üst üste yiyemeyeceğine göre kızda sorun yoktur sorun mekandadır. muhtemelen çok pahalı bir retauranttasınızdır. e bu da 500 lira ödemeyi göze alamayan adamın denyolugudur. herkesin anlayacağı dilde söylemek gerekirse; yiyemeyeceğin yarağın altına yatmayacaksın.
bir daha aranmayacağını bilen kızdır... Dayan yemeğe fırsatlar kaçmaz modundadır.
eğer tak diye yemeğe 500 lira verebilecekse zengin kızdır, tabi ki sevgilim olsun. yok parayı bana ödetiyorsa '' ee mecbur... '' deyip parayı ödemek düşer. bir daha da buluşmam onunla kusura bakmasın.
(bkz: alman usulü)
yemekten sonra eve götüreceğim kızdır. o paranın hınçını çıkarırım.
bir daha buluşulmaması gereken kızdır.
kızın yediği yemek 500 lira. erkek ne yedi acaba diye düşünüyor insan. bence sadece buz gibi soğuk bir su içmiştir. su bile 5 tl'dir o mekanda.
(bkz: yarrağı yemek)
o değil, sen yiyorsun.
obur dişidir. yemekten sonra başka şeyleri de bu açgözlülükle yiyecekse problem edilmeyecek dişidir. hayvanım. evet.
eskorttur o eskort.
benim kredi kartının limiti dolu da sen ödesen ben sana sonra sey yaparım.
Bir daha haber alınamaz.
karşısında ki erkeğin erkekliğini deniyodur muhtemelen.
Tasakli kizdir.
buluşma ortasında tuvalete diye çıkılıp dönülmemesi gereken kızdır.
afiyet olsunu hakk eden kızdır.
erkeğin, o paranın acısını fena çıkaracağı kızdır.
kendisine "arap sen yeme bokunu çıkarıyorsun" denilir.
daveti en iyi şekilde değerlendiren kızdır.

her şekilde şişmiş hesap erkeğin götüne girmiştir. ancak esas tartısılacak konu bu değildir.

1-sözkonusu dişi kız değildir.

2-kız; kapitalisttir.
ahıra mal niyetine bağlasan kimse farketmez. ayrıcana kız değil bir vagonat boktur.
Kendi hesabını ödediği sürece sorun olmayacak kızdır. Ne yerse yesin be.
asıl konuşulması gereken kişi ilk buluşmada 500 liralık yemek yedirten erkek. kızı konuşmayalım demiyorum. kızın durumu belli ya çok zengin yada yiyici. normal şartlarda bu hesabın başka açıklaması olamaz. erkeğe dönersek acaba Beklentilerini karşıladı mı