bugün

aradan yıllar geçer. unutulur.

fakat duyulunca yine de insanı hüzünlendirir. aşk bitti demenize rağmen insana dokunur.
sonra her şey eski haline döner. öyle yaşar gidersin.
Ne kadar sünger çekilirse çekilsin bir zamanlar paylaşılan duygular kalbinin sol yanını gıdıklar, hüzünlenirsin.
Insanin yuzune buyudugunu carpan olaydir.
adama çok koyar lan. hele ki evlendiği adam sana benziyorsa.
Dünyada senin için mevcut bulunan tek insanı da kaybetmiş olma duygusu ile psikolojiyi çökertecek olaydır.
şahit olunma şansı kaçırılmıştır.
Bi "ilk aşık olunan kadının zaten evli olması" değildir.
şu an düşündüm koyarmiş cidden. açtim facesini kontrol ediyorum.
5 yıl oldu evleneli hayatımın ilk ve tek aşkı. Hatta eski adresime davetiye göndermiş ama ben o zaman evlenmiş ve taşınmıştım ulaşmadı davetiyesi. Gazetede gördüm o sabah haberi spor camiasını buluşturan düğün diye yıkıldım kahvaltı sofrasında gözlerim doldu karşımda oturan karıma baktım sonra yine gazeteye ve içimden dedim ki adaletini sikeyim dünya.
bu mevzuyla alakalı en sarsıcı hikayeler 60lar, 70ler kuşağında gizlidir. varsa etrafınızda yolunu bulun anlatsın bakılım ondan sonra aşık olduğunuz kadının başkasıyla evlenmesine müsade ediyor musunuz bu devirde görün. *
Vay avradını denilecek olaydır şaşırtır.
şuan sosyal medyadaki sayfasını kontrol ettim inanamadım, en yakın arkadaşıma sordum o da onayladı, şaka gibi dayanamayıp bir de evlilik cüzdanımıza baktım evet evlenmişiz (bkz: kıskanmayın)
Te allahım. Yıllar önce aşık olmuşsundur, ne yapsaydı yıllarca senimi bekleseydi.
bizzat başıma gelmiş bir olay. düğününe gidecektim ama o gün ekstra bir iş çıkmasından dolayı mesaiye kaldım şirketten çıkamadım. azda olsa bir burukluk oluyor ama sonra allah yolunu açık etsin, mutluluklar dileyip geçtim. daha sonları da aynı ortamlarda bulunduk, eskisi gibi değildim gözlerine baktığımda hiç birşey hissetmedim, önceden deniz mavisi gözlerinde boğulurdum baktığımda, anladım ki artık öğrenmişim yüzmeyi , dünyada hiç kimse için üzülmeye değmez zaten 3 günlük.
ilk ciddi aşık olduğum kadınla evlendiğim için başıma gelmemiş olay .
ayrıca ben biriyle 5 yıl sevda olacağım
biri ona konmaya çalışacak
dünyayı yıkardım
onuda altında bırakırdım
o kadar kolay değil .
seviyorsan her şeyi göze alacaksın
ama her şeyi
sonu nereye çıkarsa çıksın .
(bkz: nikah masası)
diğer aşkları tadmaya imkan yoktur.
Herkesin ilk aşkı olur kendini kandırmasın kimse benimd vardı en son yollarımız kucağında çocuk olan kadınla birleşince kendi kendime dedim ki aşık değil sahip olacasksın adam gibi!
hoş bir durumdur.

o evleniyordur siz bir yerlerde ağır müzikler dinleyip sizin gibi bir yere gelememiş arkadaşlarınızla onun şerefine içiyorsunuzdur, o ellere veriyordur siz cebinizdeki tüm parayı tekele.Keşke ölseniz ne güzel olurdu.