bugün

Bana da atsınlar.
Hiç denk gelmedi.
Böyle diyen erkekler öyle bir kız onlara yaklaştığında normalin bin kat üzerinde bir göt kalkışıyla cevap vermemeler bokluklar yaparlar.

Ya bi gidin lötfen. Susun.
Basit kızdır.
Erkek köpek gibi peşimden koşmalı.
nerede lan o kızlar. sizin ilk adım dediğiniz uzaktan bakıp bakıp gülümsemek ise herkes yapıyor onu. daha hiçbir kızla tanışmadım ilk adımı atan. hep biz hep biz.*
hayat skor 1 - 0 dır.
Bir kız kendinden ve karşısındakinden %100 eminse bir adımı atar kanımca ve eğer sezileri ve gözlemleri doğruysa sonsuza kadar beraber olacağı kişiyle mutlu olacak kızdır. Hep adım bekleyen bencil ve egoist kızlardan yada adım görmek ve ilgi çekmek için saçmalayan kızlardan daha aklı başındadır.
adım atmadan donunu çıkaranlarda var.
şaka değil lan başıma geldi ama o iş olmadı , bende böyle bahtsız bir adamım*
Denemeyin kızlar sonuçları kötü olabilir.
(bkz: kadın erkek eşitliği böyle olur)
En çabuk giden kızdır. ahh ahh neden diye sorma öyle işte.
Hiç değeriniz falan düşmez sayın kızlar ..

Nasıl biz söylüyosak siz de söyleyin nolcak amk ..
Asla yapmaması gereken kızdır.
Seven erkek eninde sonunda gider kendi teklif eder eğer gerçekten sizinle olmak isteseydi o zaten açılırdı sizi kaçırmamak için ne yapar ne eder yine de sizinle olurdu.
Şimdi kız açılırsa bide üstüne erkek kişisi Tarafından aldatılır veya terk edilirse Intihar et daha iyi.

7.sınıfta bi Erkeğe ondan hoşlandığımı söylemiştim Facebook'tan o da bana neyimden hoşlandın?en çok neremi beğendin?neden ben?dedi baktım erkeğin kezbanı bişeyler geveliyo benle kafa buluyo anında engelledim.
Sonra da zaten bu mevzudan sonra arkadaşlarıma yanaşmaya başladı.
Geçenlerde de yolda Yürürken rastladım arabayla yanaşıp Arabasına çağırdı taa aradan kaç sene geçmiş.

Sakın ama sakın ilk adımı siz atmayın kızlar..
Bunların varlığına inanan Noel babanın varlığını da kabul ediyordur.

Hayal dünyasında yaşamayın gençler. Çok çok yakışıklı veya popüler değilseniz hiçbir kız Size gelmez. Bak sevgiliniz olmaz demiyorum, sadece kızın adım atmasıyla değil kendi inisiyatifinizle olur bu.
Yürümeyi becerebilen her bebek gibi, onlarda ilk adımı atmayı becerebilmişlerdir.
kezban kaşar yollu vs diye tamlama yapanların sığlığı buradan gözüküyor be kardeş.

mevzuyu her ilişki için değerlendirmek gerek. bazı kadınlar gerçekten erkeğin rolünü çalacak kadar fazla kovalıyor. hoş mu ? tabi ki değil.

bazıları da tam tersi duvarlar yığıyor zor kadın olmaya kasmaktan. hoş mu ? tabi ki değil.

ortasını bulan olursa tadından yenmez işte.
Kadın sayısının erkek sayısından fazla olduğu topluluklarda sayıları bir hayli fazla olan kızlardır. Bu işler biraz matematiksel oluyor. Elbette ki her kız teklifin erkekten gelmesini bekler ama eğer o erkek gelmiyorsa kızın gitmesi de problem değildir. Baktım biraz teklifi eden kadın olursa gözümde düşer filan diyen olmuş. Düşsün zaten sizin gözünüzden.
Burada mesele ilk adımı atmaları değil, doğru kişiye atmaları.
Hizimizi alamayip yururken duvara carpariz genelde..
Özgüveni yüksek olan kız.
benim bildiğim bir kızın attığı ilk adım, bebekken attığı adımdır. zannedersem sorun kaynağı bende. tipsiz olmalıyım.
En sevdiğim kız tipi erkeğin halinden anlarlar.
kızla bakışırsın dakikalarca, gel artık konuş benimle tanışalım bakışlarıdır bunlar. bir cesaret kalkar gidersin yanına oturabilir miyim dersin ne alaka yıaaa der. kalırsın göt gibi. ulan şıllık dakikalarca gözlerinle tecavüz ettiğin kişi ben değil miydim? ne oldu şimdi. erkeği yerle yeksan eder bu durum. bir daha tövbe der. gidemez bir kadının yanına. onun içindir ki kadınlar eğer tanışmak istiyorlarsa falan ilk adımı atmalılar. zaten biz erkekler bütün kadınlarla tanışmaya meyilli yaratıklarız - 150 kilo olup mini etek giyenler hariç- gelin atın ilk adımı gerisini biz hallederiz. bunu yapan kadın candır sevilir.
Üniversitenin ilk yılında 10 kızın 9 uyla tanışmama rağmen sonuncusundan sonra göt gibi kaldığımdan dolayı bıraktığım olay. Sinyallerin %90 nı olumludur. %10 u ise göt edici nitelikte.
kadının hasidirlar, bir natalie dormer bi emilia clarke dırlar gözümde.

not ; boş qizlar eqlemesn, başım baqli, tşk...