bugün

bir ilişkide sona geldiğini belli eden hareketler ve sözlerdir. mesela "daha az buluşalım ders çalışmam lazım" gibi sözler sonun başlangıcıdır.
Sizi begenmemesidir.
askim isim var ya, askim arkadaslarimla takilicam, askim uyusam ben? yani size ayirdigi zamani bahanelerle azaltir.
sizin alışkın olduğunuz şeylerin ona ters gelmesi. güvenin bana 2 aya kalmaz bitiyor.
uyuyorum, iyi geceler.
Bitmeyecek diye inanmak kötüdür. Biter çoktan başkasına gider ama sen yerinde sayarsın. Onun hayali ile yaşarsın. Bazen söversin, bazen ağlarsın. Yaşlanırsın, bedenen değil ama ruhen. Yine aklıma geldin be zalim.
(bkz: konuşmamız lazım)
soğuk mesaj atmalar veya size ters istikamette gerçekleşen olaylar dizisi olabilir.
kızın '' sen beni sevmiyosun '' tripleri.
artık sevişememek.
gelen mesajlara geç cevap. ve net cevap.

ok, tamam.
kavgaların çoğalması ve diyolagların azalmasıdır. bu tarz dönemlerde mantıklı düşünüp hemen yeni kızlarla görüşülmeye başlanmalıdır.
şu yazılanların hepsini yaşayan arkadaşlarım var. örneklerden biri evlendi, tam düzeldiler. biri ayrıldı tam bitirdiler. hanginize güveneceğiz lan.

insanların ilişkilerinde sona geldiklerinin sinyallerini veren hareketlerdir. eskisi kadar ilgilenmemek, birlikte geçirilen zamanların bir zorunluluk olmaksızın gözle görülür şekilde azalması, aşırı karşı gelme, gizli kapaklı işler gibi.
sürekli kavga etmek ve artık sevgilinin aşkım, canım vs. bırakıp hmm..Tamam...Anladım...Peki gibi cevaplar vermesiyle beraber yolun sonuna geldiği anlaşılır acilen bir kurtarma planı yapılmalıdır yoksa son yakındır.
telefonuna bir türlü ulaşamamanız, artık sizi aramamaya başlaması, paylaşımların azalması, birlikteyken sıkılmanız, kavgalarınızın sıklığının ve dozajının artması gibi davranışlar.
memelerin baş kaldırmamış olması ve kavuşan düğmeler.
saçma bahanelerle ekiliyorsanız, ufak şeylerden kavgalar başladıysa, bakışlar ses tonu değiştyse hayırlı olsun bir ilişkinin daha sonuna geldik.
bir haftadır görüşmediğin sevgilinin bir akşam "bir ara görüşelim müdür ya" diye mesaj atması.
karşılıklı tipleşmeler,atarlaşmalar.
sizinle bir yerlere (sinema, tiyatro, cafe, alışveriş vb.) gelmiyorsa.
gözlerinizin içine bakıp gülümsemez artık. liseliysen ders çalışmam lazım, annem kızıyor; büyüksen kendimi mutlu hissetmiyorum gibi cümlelerin frekansı artar. gittikçe sıradanlaşırsınız onun için. ve nihai son geldiğinde, vakti zamanında ellerini tuttuğunuzda yüzü kızaran kız, hiç yüzü kızarmadan seni sevmiyorum diyecektir.
+Uzun süre cevap vermediğinizde bu kız nerde kaldı diye merak etmiyorsa,
+ sık sık tartışma yaşanıyorsa,
+ saygı bitmişse ve küfürlü konuşulmaya başlanmışsa,
+boş zamanlarında başka şeyler bulup sizi vaktini harcamaya layık görmüyorsa,
+ artık ağlamanız onun için önemsizse,
+ hiç bir üzüntüsünü, sıkıntısını sizinle paylaşmıyorsa,
+sizi kıskanmıyorsa,
+ bir erkekle konuştuğunuzda içi acımıyorsa,
+ sizi göremediği zaman eksikliğinizi hissetmiyorsa,
+her fırsatta size gidebilmeniz için yok gösteriyorsa,
+ en başta sizi her gün sizi üzüyor ve bundan rahatsız olmuyorsa

Bitmiştir.
(d)am üstünde artık un elememek, tombul tombul elleyememektir.

edit.
sabah yanınızda uyanan adamın sizi öpmeden yataktan çıkması.
görsel