bugün

saftiriktir. kafada kursa bile uygulayacak yeteneği yoktur. sırf bu yüzden kız tipini beğense bile mal lan bu diyerek gider. bu durumda olmasının tek nedeni prens gibi büyütüldüğü için hiçbişey için çaba harcamamış olmasıdır.
Yüzde 99 ihtimalle üzülecektir.
Stratejiler yaparak ilişki yaşayan insanları gördükçe hayret ediyorum.
Kafalar yaşıyorlar bu çok net. Ucuz planlara gerek var mı gerçekten? Bir de arkadaşlarına falan danışanlar oluyor ulan bu daha da ilginç.

Aptalca şeyler yapmayın lütfen. Seviyorsanız, o da sizi seviyorsa kalbinizden geleni ardınıza koymayın.

Strateji kaygısı gütmeyen, Normal insandır. Doğru insandır. Belki biraz karikatür sami abidir ama doğrudur.

Artık normal olmak anormal oldu ya gerçi, hadi neyse.
gayet sağlıklı, samimi, mis gibi insandır. bazı insanlar bir adım sonrasını düşünüp strateji peşinde koşarken, o içinden geldiği gibi davranır. çünkü kalbi sevdiklerine oyun oynamayacak kadar büyüktür.
benim bu. kafa rahat, kafa boş, kafa pırıl pırıl oluyor.
benimdir.
sadece aşk meşk mevzuları değil arkadaşlık, dostluk gibi her türlü ikili ilişkide içinden geldiği gibi davranır.
böyle yaparsam şöyle olur, kaçarsam kovalanırım, geç cevap verirsem değerli olurum diye düşünmeyen, hissettiği gibi yaşayan insandır.
benimdir. resmi makamlarda mecburen kurduğum karşılıklı çıkar ilişkilerim hariç hiçbir ilişkimde strateji kaygısı gütmedim. ne dostluk ne aşk ne de aile ilişkilerimde.
Bencil insandır. Onemsemiyidur karşısındakini. Ne yani icimden geldiği gibi yaşıyorum deyince öyle mi oluyor.
En ihtiyacın olduğu anda ya da karsindaki bir şeyi sevmiyor sen seviyorsun içinden geldiği gibi yaşayarak onu hala yapıyorsun. O üzülecek belki hatta kırılacak.
Strateji mi oyun mu bu.
Fedakarlık bile değildir ilişki arkadaşlık dostluk. Öyle olması gerektiği içindir.
çok da sallamamak lazım hersey olacagına varır.
Sonu acınacak halde olacak insandır.

Yazıktır günahtır*