bugün

yapılan ilanı aşkı anlamamazlıktan gelme durumudur. kişiye karşı derin duygular beslenmediğinin ve sevgili potansiyelinde görülmediğinin kanıtıdır. kısacası; ''tipim değilsin'' sözünün nazikçe belirtilmeye çalışılmasıdır.
arka plan: ap
kız: k

ap: evet gizem ne konusmak istiyordun benle?
k: aslında bunu söylemek benim icin cok zor ama sana bakınca mutlu oluyorum, yanında kendimi huzurlu hissediyorum..
ap: hııı, diyosun.
k: evet. seni düsünmedigim bir gece bile olmuyor..
ap: hadi yaa, gece film izle ya cok güzel oluyor.*
k: onuda yapıyorum ama seni de düsünüyorum..*
ap: beni düsünmesen daha iyi ya, kulagım cınlayıp duruyor zaten. yapma ok?
k: ama ben, ben..
ak: aa, o volkan degil mi? naber volkan? konusuruz sonra gizem hadi..
kaçacak delik aramaktır.

telefonuna aniden mesaj gelip olay mahalinin terkedilmesidir.
ocaktaki yemeği unuttuğunu hatırlama anıdır.
istemediğiniz kişinin size olan aşkını anlamamak için bir nevi mallığa vermektir. en iyi yolu aşk-ı ilan etmeye fırsat vermeden ordan uzaklaşmak daha da önce bir şekilde olmasa da erkek-kız arkadaşınızdan bahsetmektir.
Dürüstlügün esamesinin okunmadıgı en kötü kaçış yoludur,sen benim için uygun kişi degilsin demek kadar kısa ve iyi bir yol varken hem karşındakine hem kendine yazık etmektir.
*** bazen öyle garip bir hayallere sürükleniyorum ki özge, kafamı kaldırıp gökyüzüne baktığımda misal, ya da dalgaların seslerinden ne anlatmaya çalıştıklarını keşfetmeye çalıştığım zamanlarda... Huzur doluyum özge seninle, 10 yaşında bir çocuğun heyecanı ve enerjisi doluyor içime sürekli...Seni yaşamak...Seninle yaşamak...Şuan bile gözlerine bakmaya doyamıyorum, herşey herşey öyle güzel ki...Deniz kenarındayız, kumsalda senle oturmuşum dalıp gidiyorum yakamozlara doğru...Bitsin istemiyorum hiç zaman, keşke hep böyl.......

--- ohaaaaa tarıkkk balığııı gördünmüüüü...Ohahahah süperdi yaaa nasıl atladı birden suyun üstünde eşeğin ziki kadardıı

*** ..........

--- eee sustun? bişi anlatıodun tarık?

*** kim? yooo, öyle konuşuodum işte. iyiyim ya...Bira versene o poşetten bi tane daha...