bugün

En belirgin özellikleri bence ağır tripkolik olmaları, sizi bir yanlış anlasınlar aman yarabbi anlatana kadar göbeğiniz çatlar.
Biraz şaşkın olduklarından mı nedir komik şeyler gelir başlarına verdikleri tepkiler tavır hareketleri de komik olabiliyor.

Erkeği kadını farketmez sanmıyorum uzaktan şu Burcun insanını bir 5 dk seyredin, ama seyredildiğini anlamayacak ahaha. Zuhajaaj ne yapıyor lan bu oluverirsiniz çünkü normal değiller ya da sıradan değiller de denebilir. Ama pratik olduklarını biliyorum özgüvenleri de genelde yerindedir.

Son öngörümde şıpsevdiler galiba daldan dala daldan dala ahah.
Tamam anladık küçük dağları siz yarattınız, zekisiniz, oncelik hep sizin he bide cekicisiniz tabiki canım.
Korkuyorum ben bunlardan ya bir tane istisna tanıdım onun dışında ikizlerim dendiği an usulca uzaklaşıyorum.
Yükselenle durumu kurtarmanız dileğiyle *
Kesinlikle zeki değillerdir. Kurnazı oynamaya çalışırlar ama onu da bir çoğu beceremez. Bakın altını çiziyorum. Zeki meki değiller. Evet

From a gemini. Yeah
Buyur ne vardıı birader. yok ben hani bir yanlışımız oldu diye abi yanlış anlama sen.

Edit: ironi amaçlı ya hemen eksilemişsiniz ben uyuz oluyorum bu burçtan karakter analizi yapan kuş beyinlilere.

Adamın teki psikanalizi bulmuş hâlâ eleştiriliyor
Bu amk salakları da yok sen kovasın şöylesin yok ikizler dengesizdir yok bilmem oğlakların bu inadını bir türlü
anlayamıyorum bir bitin amk ya.

edit2: ben de ikizlerim.
tatlıdır ama güvenilmezdir.

mavi boncuk dağıtır herkeslere.
2017 yılında burçlara inanan insan kalması üzücüdür.
neredeyse bir hafta olmuş ama şerefimize, haysiyetimize ve karakterimize laf atılmamış. hayret.
Şöyle diyeyim.
2015 seçimleri. Babam ikizler burcu. O dönem CHP'ye hayatta oy vermem, sen bize yalan söyledin falan demişti. Adam gitmiş CHP'ye oy vermiş. O gün o gündür babama hayranım.
Ha ben CHP ya da herhangi bir parti sempatizanı değilimdir bu arada.
Kendimi fazla övmeyi sevmediğim gibi genelde cömert olanlarına rastladigim erkeklerdir.
En karaktersiz, en cıvık ve en gevşek burcun erkeğidir. Allah anasına babasına sabır versin ne diyelim.
Kaliteli ve ince espriler yapabilen ve laf düellosunda baya baya limitleri zorlayan insanlardır. Bu da bir zeka göstergesi sanıyorum.
zirvesini temsil ediyorum.

konuşma yeteneğim, engin kültürüm ve muazzam hayal gücümle herhangi bir hatuna layık bulmuyorum kendimi.
(bkz: ikizler burcu kadını) gibi ikizler burcu erkeği de zihninin farklı bölümlerini kullanabildiğinden olsa gerek; tam bir bipolardır.
Hemen küserler. Amk bi şaka yapmaya gelmiyor. Ağlayacaksan mendil de verelim de sus yani. Kararsız bide baya.
Aman uzak durun. Dengesizlik, ego, kibir vs. Ozellikleri mevcuttur. Yipratirlar sizi.
Ülkece kıskanılan burç,burcum.
Kızlar koca olmaz bunlardan, kafaları boyna gelip gidiyor..
Sonra gelip burda sulu zırtlak ağlarsınız söyliyim.
iyi sevgili değiller ancak iyi arkadaş olurlar.

Akşener virali gibi entry oldu, neyse.
ikizler tehlikeli bir burç bir de erkekse kaç kaç kaç .
Egoist, zeki, aldatmaya meyilli, ilgi delisi erkekler, birgün size çiçekken öbürgün başka birine çiçek olabilir.
Onu kontrol edebilecek tek kadın kova burcu kadınıdır.
her gördüğümde şu soruyu sordurtan başlık :

yav bu ikizler burcu erkeği size ne etti?
üyesi olduğum burç. aynı zamanda kıskanıldığını düşündüğüm burç.

la bu ikizler size ne etti?
Karşı cinste beni en çok etkileyen burç. Genellikle de pozitif enerjisinden, hossohbetliginden kendini belli eder. Artik iki cambaz bir ipte oynamaz bildiğimden, uzak duruyorum, bunlarla arkadaş seviyesinde kalmak da zor olabiliyor çok tatlilar napalım
(bkz: ya sen beni niye çağırdın)